• Utworzono:
  • Odsłony: 1329

Puchar Polski Kadetek i Kadetów - Kołobrzeg 2022

W dniach od 1 do 3 kwietnia 2022 roku w Karlinie odbył się Puchar Polski Kadetek i Kadetów w zapasach w stylu wolnym - Kołobrzeg 2022. W turnieju udział wzięły trzy zawodniczki i czterech zawodników z naszego klubu, a ich start zaowocował wywalczeniem pięciu medali. Złote medale wywalczyli Karolina Zień, Dawid Bielski i Bartłomiej Nowakowski. Brązowe medale zaś zawisły na szyjach Zuzanny Klaty i Mai Nowakowskiej.

Puchar Polski Kadetek i Kadetów - Kołobrzeg 2022Zawodniczki, zawodnicy i trenerzy LKS Mazowsze Teresin

PUCHAR POLSKI KADETEK

  • Zuzanna Klata - III miejsce w kat. wagowej do 46 kg
  • Karolina Zień - I miejsce w kat. wagowej do 49 kg
  • Maja Nowakowska - III miejsce w kat. wagowej do 65 kg

PUCHAR POLSKI KADETÓW

  • Dawid Bielski - I miejsce w kat. wagowej do 51 kg
  • Bartłomiej Nowakowski - I miejsce w kat. wagowej do 71 kg
  • Patryk Kutyłowski - XIII miejsce w kat. wagowej do 71 kg
  • Krzysztof Chudecki XIV miejsce w kat. wagowej do 110 kg

W punktacji klubowej kadetki uplasowały się na drugim miejscu, a kadeci na czwartym.

Nasi wszyscy medaliści potwierdzili na matach Kołobrzegu przynależność do krajowej czołówki swych kategorii wagowych, a Bartek Nowakowski po raz kolejny pokazał swą dominację, wygrywając już drugi raz w tym roku pucharowe zmagania.  

Serdeczne gratulacje dla naszych zawodniczek i ich trenerów Ryszarda Niedźwiedzkiego, Ryszarda Śliwińskiego, Sławomira Rogozińskiego, Roberta Rybickiego oraz trenera prowadzącego kadetów, juniorów i seniorów - Pawła Albinowskiego.

Podziękowania dla firmy GREINER PACKAGING - sponsora sekcji zapasów oraz Urzędu Gminy w Teresinie - wspierającego działalność LKS Mazowsze Teresin.

Dane kontaktowe

Ludowy Klub Sportowy Mazowsze Teresin
96-515 Teresin,
Aleja XX-lecia 32
46 86 13 732
604 226 839
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.