• Utworzono:
  • Odsłony: 1565

Mistrzostwa Polski Juniorów - Łódź 2023

W dniach 21-22 kwietnia 2023 roku w Łodzi odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów w zapasach w stylu wolnym - Łódź 2023. Na matach Łodzi wystartował tylko jeden przedstawiciel naszego klubu Fabian Niedźwiedzki, który wywalczył tytuł wicemistrza Polski w kategorii wagowej do 70 kilogramów.

Mistrzostwa Polski Juniorów w zapasach w stylu wolnym - Łódź 2023Fabian Niedźwiedzki z wywalczonym medalem

MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW

  • Fabian Niedźwiedzki - II miejsce w kat. wagowej do 70 kg

Mistrzostwa Polski Juniorów w zapasach w stylu wolnym - Łódź 2023Fabian Niedźwiedzki na drugim stopniu podium kategorii wagowej do 70 kilogramów

Fabian Niedźwiedzki w Łodzi wywalczył swój dziewiąty jedenasty medal Mistrzostw Polski. Niestety nie udało mu się wywalczyć jak przed rokiem tytułu mistrzowskiego, ale i tak osiągnął kolejny w swej karierze sukces sportowy, tym większy, że Fabian walczył po raz pierwszy w kategorii wagowej do 70 kilogramów oraz po przebytej chorobie przed samymi zawodami.

Serdeczne gratulacje dla Fabiana i jego trenerów Ryszarda Niedźwiedzkiego, Ryszarda Śliwińskiego, Sławomira Rogozińskiego, Roberta Rybickiego oraz trenera prowadzącego kadetów, juniorów i seniorów - Pawła Albinowskiego.

Podziękowania dla firmy GREINER PACKAGING - sponsora sekcji zapasów oraz Urzędu Gminy w Teresinie - wspierającego działalność LKS Mazowsze Teresin.

Dane kontaktowe

Ludowy Klub Sportowy Mazowsze Teresin
96-515 Teresin,
Aleja XX-lecia 32
46 86 13 732
604 226 839
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.