• Utworzono:
  • Odsłony: 840

Puchar Polski Kadetek - Siedlce 2024

W dniach od 23 do 24 luty 2023 roku w Strzale koło Siedlec odbył się Puchar Polski Kadetek w zapasach kobiet - Siedlce 2024. W turnieju udział wzięły dwie zawodniczki z naszego klubu, a ich start zaowocował wywalczeniem złotego medalu przez Karolinę Zień w kategorii wagowej do 53 kilogramów i srebrnego medalu zdobytego przez Maję Nowakowską w wadze do 65 kilogramów.

Puchar Polski Kadetek - Siedlce 2024Karolina Zień na najwyższym stopniu podium kategorii do 53 kg

PUCHAR POLSKI KADETEK

  • Karolina Zień - I miejsce w kat. wagowej do 53 kg
  • Maja Nowakowska - II miejsce w kat. wagowej do 65 kg

Puchar Polski Kadetek - Siedlce 2024Maja Nowakowska na drugim stopniu podium kategorii do 65 kg

Wszystkie trzy nasze zawodniczki dobrymi występami na matach Karlina, zapewniły sobie praktycznie awans do Mistrzostw Polski rozgrywanych w ramach Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży - Dolnośląskie 2024.

Serdeczne gratulacje dla naszych zawodniczek i ich trenerów Ryszarda Niedźwiedzkiego, Ryszarda Śliwińskiego, Sławomira Rogozińskiego, Roberta Rybickiego oraz trenerów prowadzących kadetów, juniorów i seniorów - Pawła i Artura Albinowskich.

Podziękowania dla firmy GREINER PACKAGING - sponsora sekcji zapasów oraz Urzędu Gminy w Teresinie - wspierającego działalność LKS Mazowsze Teresin.

Dane kontaktowe

Ludowy Klub Sportowy Mazowsze Teresin
96-515 Teresin,
Aleja XX-lecia 32
46 86 13 732
604 226 839
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.