• Utworzono:
  • Odsłony: 1316

Puchar Polski Kadetek - Karlino 2023

W dniach od 3 do 5 marca 2023 roku w Karlinie odbył się Puchar Polski Kadetek w zapasach kobiet - Karlino 2023. W turnieju udział wzięły trzy zawodniczki z naszego klubu, a ich start zaowocował wywalczeniem brązowego medalu przez Zuzannę Klatę w kategorii wagowej do 46 kilogramów.

Puchar Polski Kadetek - Karlino 2023Karolina Zień, Zuzanna Klata i Maja Nowakowska

PUCHAR POLSKI KADETEK

  • Zuzanna Klata - III miejsce w kat. wagowej do 46 kg
  • Karolina Zień - IX miejsce w kat. wagowej do 53 kg
  • Maja Nowakowska - X miejsce w kat. wagowej do 61 kg

Puchar Polski Kadetek - Karlino 2023Zuzanna Klata na trzecim stopniu podium kategorii wagowej do 46 kilogramów
Puchar Polski Kadetek - Karlino 2023Zuzanna Klata z wywalczonym medalem

Wszystkie trzy nasze zawodniczki dobrymi występami na matach Karlina, zapewniły sobie praktycznie awans do Mistrzostw Polski rozgrywanych w ramach Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży - Zachodniopomorskie 2023.

Serdeczne gratulacje dla naszych zawodniczek i ich trenerów Ryszarda Niedźwiedzkiego, Ryszarda Śliwińskiego, Sławomira Rogozińskiego, Roberta Rybickiego oraz trenerów prowadzących kadetów, juniorów i seniorów - Pawła i Artura Albinowskich.

Podziękowania dla firmy GREINER PACKAGING - sponsora sekcji zapasów oraz Urzędu Gminy w Teresinie - wspierającego działalność LKS Mazowsze Teresin.

Dane kontaktowe

Ludowy Klub Sportowy Mazowsze Teresin
96-515 Teresin,
Aleja XX-lecia 32
46 86 13 732
604 226 839
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.