• Utworzono:
  • Odsłony: 3404

Kibicuj z nami Kamilowi Rybickiemu

Dnia 5 sierpnia bieżącego roku od godziny 4:00 rozpocznie swoje starty na Igrzyskach Olimpijskich Tokio 2020 Kamil Rybicki. Kamil wystąpi na matach Tokio w zapasach w stylu wolnym w kategorii wagowej do 74 kilogramów.
Kamil jako pierwszy zawodnik w historii sekcji zapasów Ludowego Klubu Sportowego Mazowsze Teresin i zarazem będąc wychowankiem naszego klubu, wystąpi na Igrzyskach Olimpijskich. Sam start naszego zawodnika to ogromny sukces samego zawodnika, jak i naszego klubu.

Kamil Rybicki - Tokyo 2020

W historii Mazowsza Teresin medal olimpijski zdobyła Katarzyna Klata, która w roku 1996 na Igrzyskach Olimpijskich w Atlancie, zdobyła brązowy medal w łucznictwie w rywalizacji drużynowej. Aktualnie jest ona trenerką sekcji łuczniczej naszego klubu. Mamy nadzieję, że Kamil pójdzie w jej ślady i z Tokio wróci z medalem.
Serdecznie zapraszamy do kibicowania Kamilowi.

Relacja z występów zapaśników dostępna jest na antenach TVP, a kompletna relacja online z zapaśniczych zmagań jest dostępna w Eurosport Player.

Kamil Rybicki - Tokyo 2020

Dane kontaktowe

Ludowy Klub Sportowy Mazowsze Teresin
96-515 Teresin,
Aleja XX-lecia 32
46 86 13 732
604 226 839
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.