• Utworzono:
  • Odsłony: 1682

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Łódzkie 2021 - wygrana Bartka

W dniach od 28 do 30 czerwca 2021 roku w Łodzi odbyła się  Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w zapasach w stylu wolnym - Łódzkie 2021. W turnieju udział wzięło dwóch zawodników z naszego klubu. Tytuł Mistrza Polski w kategorii wagowej do 65 kilogramów zdobył Bartłomiej Nowakowski, a Kacper Selerski w kategorii wagowej do 71 wywalczył medal brązowy.

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w zapasach w stylu wolnym - Łódzkie 2021Ryszard Niedźwiedzki, Sławomir Nowakowski, Andrzej Supron, Kacper Selerski, Bartłomiej Nowakowski i Paweł Albinowski

OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY

  • Bartłomiej Nowakowski - I miejsce w kat. wagowej do 65 kg
  • Kacper Selerski - V miejsce w kat. wagowej do 71 kg

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w zapasach w stylu wolnym - Łódzkie 2021Sławomir Nowakowski i Bartłomiej Nowakowski na najwyższym stopniu podium.
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w zapasach w stylu wolnym - Łódzkie 2021Kacper Selerski na trzecim stopniu podium.

Serdeczne gratulacje dla naszych zawodników i ich trenerów Ryszarda Niedźwiedzkiego, Ryszarda Śliwińskiego, Sławomira Rogozińskiego, Roberta Rybickiego oraz trenera prowadzącego kadetów, juniorów i seniorów - Pawła Albinowskiego.

Podziękowania dla firmy GREINER PACKAGING - sponsora sekcji zapasów oraz Urzędu Gminy w Teresinie - wspierającego działalność LKS Mazowsze Teresin.

Dane kontaktowe

Ludowy Klub Sportowy Mazowsze Teresin
96-515 Teresin,
Aleja XX-lecia 32
46 86 13 732
604 226 839
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.