• Utworzono:
  • Odsłony: 3205

Brawo Kamil! Dla nas wygrałeś!

Kamil Rybicki w swym debiucie na zmaganiach olimpijskich podczas Igrzysk – Tokio 2020, w pojedynku 1/8 finału kategorii wagowej do 74 kilogramów w zapasach w stylu wolnym, uległ na punkty zawodnikowi z Egiptu Reda Ramadan Hussen. Niestety w pojedynku ćwierćfinałowym zawodnik z Egiptu uległ nieznacznie reprezentantowi Kazachstanu i tym samym Kamil odpadł z dalszej rywalizacji.

Kamil Rybicki - Tokyo 2020

Mimo to naszemu zawodnikowi należą się ogromne brawa, jego sam start na igrzyskach należy uznać za ogromny jego sukces. Kamil to zawodnik, który kocha zapasy i tylko dzięki swej ciężkiej pracy, po prawie trzyletniej przerwie spowodowanej kontuzją, wrócił do wyczynowego uprawiania zapasów. Kamil ma w swoim dorobku brązowy medal Mistrzostw Europy Juniorów i jest młodym zawodnikiem, który sprawi naszemu klubowi i polskim zapasom jeszcze wiele wspaniałych chwil, w co bardzo wierzymy i życzymy by już za trzy lata z Igrzysk Olimpijskich – Paryż 2024, wrócił z medalem.

Jeszcze raz, brawo Kamil, jesteśmy z Ciebie dumni!

 

Dane kontaktowe

Ludowy Klub Sportowy Mazowsze Teresin
96-515 Teresin,
Aleja XX-lecia 32
46 86 13 732
604 226 839
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.