• Utworzono:
  • Odsłony: 1265

Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Juniorek i Kadetek - Kraśnik 2014

W dniach od 7 do 8 marca 2014 roku w Kraśniku odbył się  Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Juniorek i Kadetek w zapasach kobiet. Klub nasz na tych zawodach reprezentowała jedna juniorka i dwie kadetki, a ich start zaowocował zdobyciem dwóch piątych miejsc, wywalczonych przez Natalię Teresiak i Martę Mechocką.

MIĘDZYNARODOWE MISTRZOSTWA POLSKI KADETEK

  • Natalia Teresiak - V miejsce w kat. wagowej do 56 kg
  • Milena Kałęcka - X miejsce w kat. wagowej do 65 kg

MIĘDZYNARODOWE MISTRZOSTWA POLSKI JUNIOREK

  • Marta Mechocka - V miejsce w kat. wagowej do 59 kg

Na starcie mistrzowskich zmagań, oprócz czołówki krajowych zawodniczek, wystartowała liczna grupa zawodniczek z Ukrainy, Białorusi, Słowacji, Czech i Łotwy. W tak sillnej obsadzie, mimo nie wywalcznia przez nasze zapaśniczki miejsc medalowych, ich pierwszy tegoroczny start należy uznać za udany i dobry prognostych na dalsze ich tegoroczne starty.

Serdeczne gratulacje dla naszych zawodniczek i ich trenerów Ryszarda Niedźwiedzkiego, Ryszarda Śliwińskiego, Krzysztofa Walencika, Sławomira Rogozińskiego, Jacka Szymańskiego, Roberta Rybickiego oraz trenera prowadzącego kadetów, juniorów i seniorów - Artura Albinowskiego.

Podziękowania dla firmy GREINER PACKAGING POLSKIE MŁYNY - sponsorów sekcji zapasów oraz Urzędu Gminy w Teresinie - wspierającego działalność LKS Mazowsze Teresin.

Dane kontaktowe

Ludowy Klub Sportowy Mazowsze Teresin
96-515 Teresin,
Aleja XX-lecia 32
46 86 13 732
604 226 839
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.