• Utworzono:
  • Odsłony: 2164

Klippan Lady Open 2008 - brązowy medal Angeliki

Angelika Rybicka W dniach od 7 do 9 marca 2008 roku w Klippan (Szwecja) odbył się międzynarodowy turniej w zapasach kobiet KLIPPAN LADY OPEN 2008. Wśród 210 zawodniczek z 17 krajów w reprezenacji Polski kadetek na ten turniej znalazły się Anna Albinowska i Angelika Rybicka.
    Kadetki

  • Angelika Rybicka - III miejsce w kat. wagowej do 56 kg
  • Anna Albinowska - XII miejsce w kat. wagowej do 56 kg

Angelika Rybicka - uczennica pierwszej klasy Liceum Ogólnokształcącego im. Henryka Sienkiewicza w Warszawie, po raz kolejny wróciła z zawodów międzynarodowych z medalem, tym razem koloru brązowego. Ulega ona jedynie na punkty mającej w swym dorobku tytuł Mistrzyni Europy Kadetek - zawodniczce gospodarzy Lisie Mattsson.

Niestety o dużym pechu może mówić nasza druga zawodniczka Anna Albinowska - uczennica trzeciej klasy Gimnazjum Publicznego w Teresinie, która startując w wyższej niż normalnie kategorii wagowej, już w pierwszej walce uległa swej koleżance z klubu i reprezentacji - Angelice Rybickiej i odpadła z dalszej rywalizacji.

Serdeczne gratulacje dla naszych sympatycznych i zawsze uśmiechniętych zawodniczek.

Podziękowania dla firm GREINER PACKAGINGJOEL AC/DC - sponsorów sekcji zapasów oraz Urzędu Gminy w Teresinie - wspierającego działalność LKS Mazowsze Teresin.

Nawet drobny uśmiech jest czasami najwiekszą nagrodą.

Dane kontaktowe

Ludowy Klub Sportowy Mazowsze Teresin
96-515 Teresin,
Aleja XX-lecia 32
46 86 13 732
604 226 839
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.