• Utworzono:
  • Odsłony: 2767

Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Kadetek - złoto Angeliki

Angelika Rybicka W dniach od 1 do 2 marca 2008 roku w Brzegu Dolnym przeprowadzono Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Kadetek w zapasach kobiet. Klub nasz na tych zawodach reprezentowały Anna Albinowska i Angelika Rybicka. Start naszych zawodniczek zaowocował wywalczeniem złotego medalu i tytułu Międzynarodowej Mistrzyni Polski przez Angelikę Rybicką oraz brązowego medalu przez Annę Albinowską.
    MIĘDZYNARODOWE MISTRZOSTWA POLSKI KADETEK

  • Anna Albinowska - III miejsce w kat. wagowej do 52 kg
  • Angelika Rybicka - I miejsce w kat. wagowej do 56 kg

Angelika Rybicka - uczennica pierwszej klasy XII Liceum Ogólnokształcącego im. Henryka Sienkiewicza w Warszawie po raz pierwszy w swej karierze sportowej wywalczyła tytuł Mistrzyni Polski. Był to trzeci start Angeliki w tym roku i trzecie zdecydowane zwycięstwo.

Angelika Rybicka na najwyższym stopniu podium.
Angelika Rybicka na najwyższym stopniu podium.

Anna Albinowska - uczennica trzeciej klasy Gimnazjum Publicznego w Teresinie na matach Brzegu Dolnego wywalczyła swój pierwszy medal z zawodów rangi Mistrzostw Polski.

Podium kategorii wagowej do 52 kilogramów.
Podium kategorii wagowej do 52 kilogramów.

Serdeczne gratulacje dla naszych sympatycznych i zawsze uśmiechniętych zawodniczek.

Podziękowania dla firm GREINER PACKAGINGJOEL AC/DC - sponsorów sekcji zapasów oraz Urzędu Gminy w Teresinie - wspierającego działalność LKS Mazowsze Teresin.

Śpieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą...

Dane kontaktowe

Ludowy Klub Sportowy Mazowsze Teresin
96-515 Teresin,
Aleja XX-lecia 32
46 86 13 732
604 226 839
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.