• Utworzono:
  • Odsłony: 6937

VIII Ogólnopolskie Igrzyska LZS - Spała 2004

W dniach od 25 do 27 sierpnia 2004 roku odbyły się VIII Ogólnopolskie Igrzyska LZS - Spała 2004. W zawodach tych w reprezentacji województwa mazowieckiego w zapasach kobiet znalazły się dwie nasze aktualnie najlepsze zawodniczki: Karolina BanaszekJustyna Barciak. Obie nasze zawodniczki zdecydowanie wygrały rywalizację w swoich kategoriach wagowych i wiekowych.

Kliknij by zobaczyć całe zdjęcie.
Justyna Barciak na podium kategorii wagowej do 59 kilogramów.
Karolina Banaszek zajęła pierwsze miejsce w kategorii wiekowej kadetek w wadze do 56 kilogramów.

Justyna Barciak zajęła pierwsze miejsce w kategorii wiekowej seniorek w wadze do 59 kilogramów. Tym samym powtórzyła swój wynik z przed roku z Zielonej Góry, gdzie również była najlepsza w wadze do 59 kilogramów.

Serdeczne gratulacje dla Naszych zawsze uśmiechniętych zawodniczek i ich trenerów.

Serdeczne podziękowania dla firmy GREINER PACKAGING - sponsora sekcji zapasów i klubu, dzięki któremu Nasze zawodniczki mogły tak dobrze przygotować się do startu w Igrzyskach LZS.

Dane kontaktowe

Ludowy Klub Sportowy Mazowsze Teresin
96-515 Teresin,
Aleja XX-lecia 32
46 86 13 732
604 226 839
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.