• Utworzono:
  • Odsłony: 2347

Mistrzostwa Polski Juniorów w zapasach w stylu wolnym

W dniach 12-14 marca 2004 roku w Białogardzie odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów w zapasach w stylu wolnym. W zawodach tych udział brało trzech zawodników Naszego Klubu - Krzysztof Chojnacki, Kamil GadzińskiRafał Pachniak

    MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW:

  • Krzysztof Chojnacki - 27 miejsce w kat. wagowej do 60 kg
  • Kamil Gadziński - 25 miejsce w kat. wagowej do 66 kg
  • Rafał Pachniak - 35 miejsce w kat. wagowej do 74 kg

Niestety startu Naszych zawodników nie można zaliczyć do udanych, a wręcz trzeba ich start uznać za bardzo słaby. RafałKamil walczyli na miarę swoich aktualnych możliwości i umiejętności. Poniżej oczekiwań walczył Krzysiek, któremu przede wszystkim zabrakło wiary i determinacji w dążeniu do odniesienia zwycięstwa.
Pozostało mi życzyć Naszym zawodnikom osiągania w przyszłości wyników, z których będą ich trenerzy, kibice i oni sami bardziej zadowoleni.

Zwycięstwa nie przychodzą łatwo - ale zawsze cieszą.

Dane kontaktowe

Ludowy Klub Sportowy Mazowsze Teresin
96-515 Teresin,
Aleja XX-lecia 32
46 86 13 732
604 226 839
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.