• Utworzono:
  • Odsłony: 951

Puchar Polski Seniorów - Milicz 2022 - wygrana Eduarda

W dniach od 11 do 12 marca 2022 roku w Miliczu odbył się Puchar Polski Seniorów w zapasach w stylu wolnym - Milicz 2022. W turnieju udział wzięło pięciu zawodników z naszego klubu. Puchar Polski wywalczył w kategorii wagowej do 65 kilogramów Eduard Grigorev, Fabian Niedźwiedzki w kategorii wagowej do 61 wywalczył medal srebrny, brązowe medale w wadze do 74 kilogramów zdobyli Konstantin Vlasov i Kamil Rybicki.

Puchar Polski Seniorów - Milicz 2022 - wygrana EduardaEduard Grigorev i trener Sławomir Rogoziński na najwyższym stopniu podium kategorii wagowej do 65 kg

PUCHAR POLSKI SENIORÓW

  • Fabian Niedźwiedzki - II miejsce w kat. wagowej do 61 kg
  • Eduard Grigorev - I miejsce w kat. wagowej do 65 kg
  • Konstantin Vlasov - III miejsce w kat. wagowej do 74 kg
  • Kamil Rybicki - III miejsce w kat. wagowej do 74 kg
  • Wojciech Wysocki - XIII miejsce w kat. wagowej do 74 kg

Puchar Polski Seniorów - Milicz 2022Fabian Niedźwiedzki na drugim stopniu podium kategorii wagowej do 61 kg
Puchar Polski Seniorów - Milicz 2022Konstantin Vlasov i Kamil Rybicki na trzecim stopniu podium kategorii wagowej do 74 kg

W klasyfikacji klubowej zawodnicy LKS Mazowsze Teresin zajęli 3 miejsce na 33 sklasyfikowane kluby.

Już w dniach 26-31 marca w Budapeszcie na Mistrzostwach Europy Seniorów w zapasach w stylu wolnym, nasz kraj będą reprezentować dwaj zawodnicy naszego klubu, Edurad Grigorev w wadze do 61 kilogramów i Kamil Rybicki w kategorii wagowej do 74 kilogramów.

Serdeczne gratulacje dla naszych zawodników i ich trenerów Ryszarda Niedźwiedzkiego, Ryszarda Śliwińskiego, Sławomira Rogozińskiego, Roberta Rybickiego oraz trenera prowadzącego kadetów, juniorów i seniorów - Pawła Albinowskiego.

Podziękowania dla firmy GREINER PACKAGING - sponsora sekcji zapasów oraz Urzędu Gminy w Teresinie - wspierającego działalność LKS Mazowsze Teresin.

Dane kontaktowe

Ludowy Klub Sportowy Mazowsze Teresin
96-515 Teresin,
Aleja XX-lecia 32
46 86 13 732
604 226 839
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.