• Utworzono:
  • Odsłony: 1440

Młodzieżowe Mistrzostwa Polski - Staszów 2021

Młodzieżowe Mistrzostwa Polski - Staszów 2021W dniach od 23 do 24 kwietnia 2021 roku w Staszowie odbyły się  Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w zapasach w stylu wolnym. W turnieju udział wzięło czterech zawodników z naszego klubu, a start ich zaowocował zdobyciem brązowego medalu przez Adriana Wagnera w kategorii wagowej do 57 kilogramów.

MŁODZIEŻOWE MISTRZOSTWA POLSKI

  • Adrian Wagner - I miejsce w kat. wagowej do 57 kg
  • Kamil Banaszek - V miejsce w kat. wagowej do 74 kg
  • Shako Pipaishvili - V miejsce w kat. wagowej do 74 kg
  • Bartosz Staniaszek - V miejsce w kat. wagowej do 125 kg

Serdeczne gratulacje dla naszych zawodników i ich trenerów Ryszarda Niedźwiedzkiego, Ryszarda Śliwińskiego, Sławomira Rogozińskiego i Roberta Rybickiego oraz trenera prowadzącego kadetów, juniorów i seniorów - Artura Albinowskiego.

Podziękowania dla firmy GREINER PACKAGING i BAKOMA - sponsorów sekcji zapasów oraz Urzędu Gminy w Teresinie - wspierającego działalność LKS Mazowsze Teresin.

Dane kontaktowe

Ludowy Klub Sportowy Mazowsze Teresin
96-515 Teresin,
Aleja XX-lecia 32
46 86 13 732
604 226 839
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.