• Utworzono:
  • Odsłony: 2869

Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2015 - brązowy medal Rafała i Mariusza

LMKS KrasnystawW dniach od 2 do 3 października 2015 roku w Krasnymstawie odbyły się Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w zapasach w stylu wolnym. Klub nasz na tych zawodach reprezentowało czterech zawodników, a ich start naszych zakończył się wywalczeniem dwóch brązowych medali zdobytych przez Rafała Palińskiego i Mariusza Zdanowskiego.

    MŁODZIEŻOWE MISTRZOSTWA POLSKI W ZAPASACH W STYLU WOLNYM
  • Mateusz Wójcik - VIII miejsce w kat. wagowej do 70 kg
  • Rafał Paliński - III miejsce w kat. wagowej do 74 kg
  • Piotr Michta - IX miejsce w kat. wagowej do 86 kg
  • Mariusz Zdanowski - III miejsce w kat. wagowej do 125 kg

Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w zapasach w stylu wolnym - Krasnystaw 2015
Zawodnicy LKS Mazowsze Teresin: Mateusz Wójcik, Rafał Paliński, Mariusz Zdanowski i Piotr Michta.

Bardzo udanym akcentem zakończyli tegoroczne starty młodzieżowcy sekcji zapasów naszego klubu. W najważniejszym w roku dla tej grupy wiekowej starcie, na cztery startujące osoby z naszego klubu, dwie wywalczyły pozycje medalowe, a pozostałe dwie zajęły wysokie lokaty. 

Młodzieżowe Mistrzostwa Polski - Krasnystaw 2015
Mariusz Zdanowski na trzecim stopniu podium kategorii wagowej do 125 kilogramów.

Serdeczne gratulacje dla naszych zawodników, zawodniczek i ich trenerów Ryszarda Niedźwiedzkiego, Ryszarda Śliwińskiego, Krzysztofa Walencika, Sławomira Rogozińskiego, Jacka Szymańskiego, Roberta Rybickiego oraz trenera prowadzącego kadetów, juniorów i seniorów - Artura Albinowskiego.

Młodzieżowe Mistrzostwa Polski - Krasnystaw 2015
Rafał Paliński na trzecim stopniu podium kategorii wagowej do 74 kilogramów.

Podziękowania dla firmy GREINER PACKAGING i BAKOMA - sponsorów sekcji zapasów oraz Urzędu Gminy w Teresinie - wspierającego działalność LKS Mazowsze Teresin.

Dane kontaktowe

Ludowy Klub Sportowy Mazowsze Teresin
96-515 Teresin,
Aleja XX-lecia 32
46 86 13 732
604 226 839
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.