• Utworzono:
  • Odsłony: 1285

Międzynarodowy Turniej Seniorów - Madryt 2015

Międzynarodowy Turniej Seniorów - Madryt 2015W dniach od 10 do 11 lipca 2015 roku w miejscowości Madryt (Hiszpania) odbył się Międzynarodowy Turniej Seniorów - Madryt 2015 w zapasach w stylu wolnym, w stylu klasycznym i zapasach kobiet. W zawodach tych w składzie reprezentacji Polski znalazł się zawodnik naszego klubu Karol Turczyński.

Miejsca wywalczone przez zawodników Mazowsza:

  • Karol Turczyński - X miejsce w kat. wagowej do 125 kg

Karol startując po raz pierwszy w grupie wiekowej seniorów, mimo przegranej w swej pierwszej i jedynej walce z zawodnikiem z Iranu, pokazał, że w zawodniku tym drzemią ogromne możliwości, a w przyszłości jego starty mogą przynieś wiele sukcesów.

Gratulacje dla Karola  za ambitną postawę i pozostaje mu życzyć na przyszłość, samych wygranych i wielu medali z Mistrzostwa Polski, Europy i Świata.

Podziękowania dla firm GREINER PACKAGING i BAKOMA - sponsorów sekcji zapasów oraz Urzędu Gminy w Teresinie - wspierającego działalność LKS Mazowsze Teresin.

Dane kontaktowe

Ludowy Klub Sportowy Mazowsze Teresin
96-515 Teresin,
Aleja XX-lecia 32
46 86 13 732
604 226 839
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.