• Utworzono:
  • Odsłony: 1456

Mistrzostwa Europy Juniorów - Istambuł 2015

Mistrzostwa Europy Juniorów - Istambuł 2015W dniach od 23 do 28 czerwca 2015 roku w Istambule (Turcja) odbyły się Mistrzostwa Europy Juniorów w zapasach. W reprezentacji Polski na te zawody znalazł się zawodnik naszego klubu - Kamil Rybicki.

Kamil Rybicki po raz drugi startował w imprezie rangi Mistrzostw Europy Juniorów, przed rokiem jego start zakończył się bardzo udanie - zdobyciem brązowego medalu. Niestety ta sztuka, nie udała się w tym roku.
W swej pierwszej walce Kamil uległ zawodnikowi z Bułgarii i odpadł z dalszej rywalizacji.
Ostatecznie Kamil został sklasyfikowany na 13 miejscu na 18 startujących zawodników w kategorii wagowej do 74 kilogramów w zapasach w stylu wolnym. Mimo przegranych walk, start Kamila pokazał, że w zawodniku tym drzemie ogromny potencjał i jest on w stanie podejmować walki o zwycięstwo z każdym przeciwnikiem.

Serdeczne gratulacje dla Kamila  za ambitną postawę i pozostaje mu życzyć na przyszłość, samych wygranych i wielu medali z Mistrzostwa Polski, Europy i Świata.

Podziękowania dla firmy GREINER PACKAGING i BAKOMA - sponsorów sekcji zapasów oraz Urzędu Gminy w Teresinie - wspierającego działalność LKS Mazowsze Teresin.

Dane kontaktowe

Ludowy Klub Sportowy Mazowsze Teresin
96-515 Teresin,
Aleja XX-lecia 32
46 86 13 732
604 226 839
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.