• Utworzono:
  • Odsłony: 4420

Mistrzostwa Polski Juniorek 2011 - srebrny medal Ani

Anna AlbinowskaW dniach od 1 do 2 kwietnia 2011 roku w Siedlcach  odbyły się  Mistrzostwa Polski Juniorek w zapasach kobiet. Klub nasz na tych zawodach reprezentowała nasza jedyna juniorka Anna Albinowska. Start Ani zaowocował wywalczeniem tytułu Wicemistrzyni Polski Juniorek w zapasach kobiet w kategorii wagowej do 48 kilogramów. 

    MISTRZOSTWA POLSKI JUNIOREK

  • Anna Albinowska - II miejsce w kat. wagowej do 48 kg

Anna Albinowska na drugim stopniu podiumAnna Albinowska na drugim stopniu podium

Anna Albinowska na matach Siedlec osiągnęła swój największy sukces w dotychczasowej karierze sportowej. Wracająca do formy po doznanej w ubiegłym roku ciężkiej kontuzji stawu łokciowego, Ania wywalczyła srebrny medal w olimpijskiej kategorii wagowej do 48 kilogramów. W drodze do finału, pokonała w walce półfinałowej faworytkę zawodów Agnieszkę Rakoczy z klubu Zagłębie Wałbrzych - wielokrotną medalistkę Mistrzostw Polski i Europy. Niestety w walce finałowej uległa minimalnie na punkty jej koleżance klubowej Natalii Ochal.

Serdeczne gratulacje dla Ani i jej trenera, a zarazem ojca Artura Albinowskiego oraz wszystkich trenerów pomagających w przygotowaniach naszej zawodniczki.

Podziękowania dla firm GREINER PACKAGING, POLSKIE MŁYNY i JOEL AC/DC - sponsorów sekcji zapasów oraz Urzędu Gminy w Teresinie - wspierającego działalność LKS Mazowsze Teresin.

Dane kontaktowe

Ludowy Klub Sportowy Mazowsze Teresin
96-515 Teresin,
Aleja XX-lecia 32
46 86 13 732
604 226 839
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Mapa dojazdu

Mapa dojazdu do hali GOSiR w Teresinie