• Utworzono:
 • Odsłony: 2148

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - Koronowo 2010

Dnia 2 października 2010 roku w Koronowie przeprowadzono Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w zapasach w stylu wolnym i zapasach kobiet. W zawodach tych wzięło udział dwunastu naszych zawodników i jedna zawodniczka, a start ich zaowocował zdobyciem dwóch złotych medali wywalczonych przez Michała Szymańskiego i Kamila Rybickiego, dwóch srebrnych medali wywalczonych przez Łukasz Blocha i Karola Turczyńskiego oraz czterech brązowych wywalczonych przez Łukasza Jagodzińskiego, Konrada Króliczaka, Łukasza Mroza i Martę Mechocką.

  STYL WOLNY

 • Łukasz Jagodziński - III miejsce w kat. wagowej do 42 kg
 • Piotr Jabłoński - VIII miejsce w kat. wagowej do 42 kg
 • Dominik Lubelski - XII miejsce w kat. wagowej do 42 kg
 • Konrad Króliczak - III miejsce w kat. wagowej do 47 kg
 • Michał Szymański - I miejsce w kat. wagowej do 53 kg
 • Łukasz Bloch - II miejsce w kat. wagowej do 53 kg
 • Zbigniew Chwesiuk - VIII miejsce w kat. wagowej do 53 kg
 • Kamil Rybicki - I miejsce w kat. wagowej do 59 kg
 • Kacper Szadkowski - V miejsce w kat. wagowej do 59 kg
 • Łukasz Rudnicki - XI miejsce w kat. wagowej do 59 kg
 • Karol Turczyński - II miejsce w kat. wagowej do 73 kg
 • Łukasz Mróz - III miejsce w kat. wagowej do 85 kg


 • ZAPASY KOBIET

 • Marta Mechocka - III miejsce w kat. wagowej do 52 kg

W klasyfikacji drużynowej nasi młodzicy uplasowali się na pierwszej pozycji. Tak udany start na najważniejszych w roku zawodach w kategorii wiekowej młodzików (w młodzikach nie rozgrywane są Mistrzostwa Polski), świadczy, iż w Teresinie wyrastają nowi przyszli mistrzowie w zapasach.

Serdeczne gratulacje dla naszych zawodników i ich trenerów Ryszarda Niedźwiedzkiego, Ryszarda Śliwińskiego, Krzysztofa Radkowskiego, Jacka Szymańskiego, Krzysztofa Walencika, Sławomira Rogozińskiego i Artura Albinowskiego. Szczególnie duże brawa należą się Michałowi Szymańskiemu, który podobnie jak przed rokiem wygrał Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików zarówno w stylu wolnym, jak i w stylu klasycznym.

Podziękowania dla firmy GREINER PACKAGING - sponsora sekcji zapasów oraz Urzędu Gminy w Teresinie - wspierającego działalność LKS Mazowsze Teresin.

Dane kontaktowe

Ludowy Klub Sportowy Mazowsze Teresin
96-515 Teresin,
Aleja XX-lecia 32
46 86 13 732
604 226 839
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.