• Utworzono:
  • Odsłony: 1895

Mistrzostwa Polski Seniorów 2010

W dniach od 30 kwietnia do 1 maja 2010 roku w Krotoszynie odbyły się LXIII Mistrzostwa Polski Seniorów w zapasach w stylu wolnym. Klub nasz na tych zawodach reprezentował Mateusz Wójcik, Szymon Piątkowski, Mariusz Zdanowski i Adrian Czernicki.

    LXIII MISTRZOSTWA POLSKI SENIORÓW

  • Mateusz Wójcik - XII miejsce w kat. wagowej do 66 kg
  • Mariusz Zdanowski - V miejsce w kat. wagowej do 84 kg
  • Szymon Piątkowski - VIII miejsce w kat. wagowej do 84 kg
  • Adrian Czernicki - IX miejsce w kat. wagowej do 120 kg
Najlepiej z całej czwórki wypadł Mariusz Zdanowski, który w pierwszym roku występów w kategorii wiekowej juniorów, a zarazem i seniorów, wywalczył bardzo dobrą piątą lokatę. Natomiast Adrianowi i Mateuszowi mimo ambitnej postawy nie udało się pokonać starszych i bardziej od siebie doświadczonych i utytułowanych zawodników. Poniżej oczekiwań wypadł nasz najstarszy zawodnik Szymon Piątkowski, który niespodziewanie uległ zawodnikowi, którego w walkach eliminacyjnych pokonał Mariusz.

Gratulacje dla zawodników i ich trenerów.

Podziękowania dla firmy GREINER PACKAGING - sponsora sekcji zapasów oraz Urzędu Gminy w Teresinie - wspierającego działalność LKS Mazowsze Teresin.

Dane kontaktowe

Ludowy Klub Sportowy Mazowsze Teresin
96-515 Teresin,
Aleja XX-lecia 32
46 86 13 732
604 226 839
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.