• Utworzono:
  • Odsłony: 1750

Międzynarodowy Turniej Kadetów - Ruse 2009

Mariusz Zdanowski
W dniach od 20 do 22 marca 2009 roku w Ruse (Bułgaria) odbył się Międzynarodowy Turniej Kadetów w zapasach w stylu wolnym. W reprezentacji Polski na ten turniej znalazł się nasz najlepszy kadet Mariusz Zdanowski, który zajął siódme miejsce w kategorii wagowej do 69 kg.

Mariusz Zdanowski po raz pierwszy został powołany do reprezentacji Polski na międzynarodowy turniej i chyba właśnie brak międzynarodowego obwalczenia, nie wyleczona do końca kontuzja stawu skokowego, jak i brak przysłowiowego szczęścia, nie pozwoliły naszemu zawodnikowi wrócić z turnieju z medalem. Uległ on po bardzo wyrównanej walce zawodnikowi gospodarzy 1 : 0, 0 : 1, 1 : 0, przy czym obie rundy Mariusz przegrał po przymusowych klamrach, które zapinał jego przeciwnik.

Gratulacje dla Mariusza i życzenia by z kolejnych zawodów międzynarodowych zawsze wracał z medalami.

Podziękowania dla firm GREINER PACKAGINGJOEL AC/DC - sponsorów sekcji zapasów oraz Urzędu Gminy w Teresinie - wspierającego działalność LKS Mazowsze Teresin.

Dlaczego ludzie bez żadnej przyczyny, zadają ból innym...

Dane kontaktowe

Ludowy Klub Sportowy Mazowsze Teresin
96-515 Teresin,
Aleja XX-lecia 32
46 86 13 732
604 226 839
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.