• Utworzono:
  • Odsłony: 2679

III Akademickie Mistrzostwa Polski - medal Szymona

W dniach od 9 do 10 maja 2008 roku w Warszawie odbyły się III Akademickie Mistrzostwa Polski w zapasach. Klub nasz na tych zawodach reprezentował Szymon Piątkowski, który w kategorii wagowej do 84 kilogramów w stylu wolnym zdobył brązowy medal.

    III Akademickie Mistrzostwa Polski - styl wolny

  • Szymon Piątkowski - III miejsce w kat. wagowej do 84 kg

Szymon Piątkowski jeden z bardziej utytułowanych wychowanków naszego klubu, na matach Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie przegrał tylko jedną walkę. Uległ na punkty Radosławowi Marcinkiewiczowi z klubu Górnik Łęczna. Pozostałe walki Szymon już zdecydowanie wygrywał i w pełni zasłużenie wywalczył swój kolejny medal z imprezy rangi Akademickich Mistrzostw Polski.

Serdeczne gratulacje dla naszego zawodnika.

Podziękowania dla firm GREINER PACKAGINGJOEL AC/DC - sponsorów sekcji zapasów oraz Urzędu Gminy w Teresinie - wspierającego działalność LKS Mazowsze Teresin.

Zwycięstwa nie przychodzą łatwo - ale trzeba do nich dążyć - nie zopominając o przegranych.

Dane kontaktowe

Ludowy Klub Sportowy Mazowsze Teresin
96-515 Teresin,
Aleja XX-lecia 32
46 86 13 732
604 226 839
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.