• Utworzono:
 • Odsłony: 7213

Mistrzostwa Polski Zrzeszenia LZS - wygrana Pawła

W dniach od 20 do 22 kwietnia 2007 roku w Przysusze odbyły się Mistrzostwa Polski Zrzeszenia Ludowe Zespoły Sportowe w zapasach styl wolny kadetów i juniorów. Start naszych zawodników zaowocował zdobyciem dwóch medali: złotego Pawła Albinowskiego i srebrnego Kamila Kamińskiego.

  Miejsca Naszych zawodników:

  KADECI:

 • Hubert Wysocki - IX miejsce w kat. wagowej do 63 kg
 • Paweł Albinowski - I miejsce w kat. wagowej do 69 kg
 • Paweł Wasilewski - VII miejsce w kat. wagowej do 76 kg /ULKS Ryś Kampinos/
 • Adrian Czernicki - VII miejsce w kat. wagowej do 100 kg


 • JUNIORZY:

 • Arkadiusz Znajdek - IX miejsce w kat. wagowej do 66 kg
 • Łukasz Znajdek - X miejsce w kat. wagowej do 74 kg
 • Kamil Kamiński - II miejsce w kat. wagowej do 96 kg

Paweł Albinowski - uczeń Gimnazjum Publicznego w Teresinie na matach w Przysusze powtórzył swój ubiegłoroczny sukces i ponownie został najlepszym zawodnikiem w Polsce, spośród klubów zrzeszonych w Ludowych Zespołach Sportowych, tym razem w kategorii wagowej do 69 kilogramów.

Paweł Albinowski na najwyższym stopniu podium!
Paweł Albinowski na najwyższym stopniu podium.

Kamil Kamiński - uczeń Zespołu Szkół im. Kardynała Tysiąclecia w Teresinie - startując w wyższej niż zwykle kategorii wagowej wywalczył tytuł wicemistrza Polski LZS, uległ jedynie po bardzo wyrównanej walce (2 : 1 w rundach) Szymonowi Stasierskiemu z klubu Ceramik Krotoszyn - wielokrotnemu Mistrzowi Polski, jednemu z najbardziej utytuławonemu zawodnikowi wagi do 96 kilogramów.

Serdeczne gratulacje dla wszystkich zawodników i ich trenerów.

Podziękowania dla firm GREINER PACKAGINGJOEL AC/DC - sponsorów sekcji zapasów oraz Urzędu Gminy w Teresinie - wspierającego działalność LKS Mazowsze Teresin.

Fajnie jest czasami coś wygrać.

Dane kontaktowe

Ludowy Klub Sportowy Mazowsze Teresin
96-515 Teresin,
Aleja XX-lecia 32
46 86 13 732
604 226 839
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.