• Utworzono:
  • Odsłony: 3146

Międzynarodowy Turniej Juniorów - Bratysława 2006 - brąz Kamila

W dniu 6 maja 2006 roku w Bratysławie (Słowacja) odbył się Międzynarodowy Turniej Juniorów w zapasach w stylu wolnym. W repreznatcji Polski na ten turniej znalazł się nasz najlepszy junior Kamil Kamiński, który zajął trzecie miejsce w kategorii wagowej do 84 kg.

Kamil Kamiński - aktualny Mistrz Polski Juniorów swój pierwszy międzynarodowy start, może uznać za bardzo udany. Wygrał zdecydowanie cztery walki, a uległ jedynie w początkowej fazie turnieju zawodnikowi gospodarzy. Była to jego jedna z pierwszych walk, którą stoczył poza granicami naszego kraju i trema tym spowodowana była główną przyczyną poniesionej porażki.

Serdeczne gratulacje dla Kamila i życzenia by już za trzy tygodnie wygrał Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Juniorów i wrócił z medalami z tegorocznych Mistrzostw Europy i Świata.

Podziękowania dla firmy GREINER PACKAGING - sponsora sekcji zapasów oraz Urzędu Gminy w Teresinie - wspierającego działalność LKS Mazowsze Teresin.

Zwycięstwa nie przychodzą łatwo - ale zawsze cieszą.