• Utworzono:
 • Odsłony: 2252

II Turniej Młodzików o puchar Prezesa ŁZZ w zapasach w stylu wolnym

Dnia 28 marca 2004 roku w Zgierzu odbył się II Turniej Młodzików o puchar Prezesa Łódzkiego Związku Zapaśniczego w zapasach w stylu wolnym. Kluba Nasz reprezentowało na tych zawodach dziewięcioro młodych adeptów i adeptek zapasów.

  Miejsca Naszych zawodników i zawodniczek:

 • Krzysztof Kluczek - III miejsce w kat. wagowej do 35 kg
 • Angelika Rybicka - XV miejsce w kat. wagowej do 42 kg
 • Hubert Wysocki - XX miejsce w kat. wagowej do 42 kg
 • Dominik Wjócik - II miejsce w kat. wagowej do 47 kg
 • Paweł Bieniek - III miejsce w kat. wagowej do 53 kg
 • Paweł Dąbrowski - XX miejsce w kat. wagowej do 53 kg
 • Paweł Albinowski - III miejsce w kat. wagowej do 59 kg
 • Krzysztof Wójcik - VII miejsce w kat. wagowej do 59 kg

Poza turniejem głównym w walkach towarzyskich startowała jeszcze Anna Albinowska - mająca jeszcze za mało lat by móc walczyć w kategorii wiekowej młodzików. Nie zbyt wysokie miejsce Angeliki Rybickiej można usprawiedliwić tym, że na zawodach tych dziewczęta startowały wspólnie z chłopcami w tych samych kategoriach wagowych.
Start Naszych zawodników trener Ryszard Śliwiński uznał za bardzo udany. Wszyscy startujący dawali z siebie wszystko by rozstrzygnąć każdą walkę na swoją korzyść, a przegrywali przeważnie z zawodnikami o dwa lata starszymi od siebie.
Serdeczne gratulacje dla wszystkich zawodników i ich trenerów: Ryszarda NiedźwiedzkiegoRyszarda Śliwińskiego.

Zwycięstwa nie przychodzą łatwo - ale trzeba do nich dążyć - nie zopominając o przegranych.

Dane kontaktowe

Ludowy Klub Sportowy Mazowsze Teresin
96-515 Teresin,
Aleja XX-lecia 32
46 86 13 732
604 226 839
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.