• Utworzono:
  • Odsłony: 1171

Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Seniorów - Pelplin 2023 - wygrana Eduarda

Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Seniorów - Pelplin 2023Na rozgrywanych w dniach 10-11 lutego 2023 roku w Pelplinie Międzynarodowych Mistrzostwach Polski Seniorów w zapasach w stylu wolnym Eduard Grigorev wywalczył złoty medal w kategorii wagowej do 70 kilogramów.

 

 

MIĘDZYNARODOWE MISTRZOSTWA POLSKI SENIORÓW

  • Eduard Grigorev - I miejsce w kat. wagowej do 70 kg
  • Wojciech Wysocki - V miejsce w kat. wagowej do 74 kg
  • Jakub Sieczka - VIII miejsce w kat. wagowej do 86 kg

Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Seniorów - Pelplin 2023Eduard Grigorev i trener Sławomir Rogoziński na najwyższym stopniu podium
Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Seniorów - Pelplin 2023Ryszard Niedźwiedzki, Eduard Grigorev, Dariusz Grzywiński, Sławomir Rogoziński i Artur Albinowski

Eduard kolejno pokonał zawodnika z Wielkiej Brytanii🇬🇧, Francji🇫🇷, Ukrainy🇺🇦 i ponownie w walce finałowej kolejnego reprezentanta Francji🇫🇷.
W zawodach z LKS Mazowsze Teresin wystąpili jeszcze Wojciech Wysocki i Jakub Sieczka. Mimo dobrej i ambitnej postawy Wojtek uplasował się na 5 miejscu w kategorii wagowej do 74 kilogramów, a Jakub na 8 miejscu w wadze do 86 kilogramów.

Serdeczne gratulacje dla naszych zawodników i ich trenerów Ryszarda Niedźwiedzkiego, Ryszarda Śliwińskiego, Sławomira Rogozińskiego, Roberta Rybickiego oraz trenerów prowadzących kadetów, juniorów i seniorów - Pawła  i Artura Albinowskich.

Podziękowania dla firmy GREINER PACKAGING - sponsora sekcji zapasów oraz Urzędu Gminy w Teresinie - wspierającego działalność LKS Mazowsze Teresin.

Dane kontaktowe

Ludowy Klub Sportowy Mazowsze Teresin
96-515 Teresin,
Aleja XX-lecia 32
46 86 13 732
604 226 839
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Mapa dojazdu

Mapa dojazdu do hali GOSiR w Teresinie