• Utworzono:
  • Odsłony: 2228

Mistrzostwa Polski Młodzików - Janów Lubelski 2018 - tytuł Bartka

Mistrzostwa Polski Młodzików - Janów Lubelski 2018W dniach 2 - 4 listopada 2018 roku w Janowie Lubelskim odbyły się  Mistrzostwa Polski Młodzików w zapasach w stylu klasycznym. Start trójki naszych reprezentantów zaowocował wywalczeniem złotego medalu przez Bartłomieja Nowakowskiego w kategorii wagowej do 48 kilogramów, oraz zdobyciem brązowego medalu przez Kacpra Selerskiego w kategorii wagowej do 57 kilogramów.

MISTRZOSTWA POLSKI MŁODZIKÓW

  • Bartłomiej Nowakowski - I miejsce w kat. wagowej do 48 kg
  • Kacper Selerski - III miejsce w kat. wagowej do 57 kg
  • Klaudiusz Kąkol - XXIII miejsce w kat. wagowej do 57 kg

Mistrzostwa Polski Młodzików - Janów Lubelski 2018Bartłomiej Nowakowski wraz z tatą Sławomirem Nowakowskim na najwyższym stopniu podium.
Mistrzostwa Polski Młodzików - Janów Lubelski 2018Kacper Selerski na trzecim stopniu podium.

Obaj nasi medaliści w Janowie Lubelskim zdobyli swe pierwsze medale z zawodów rangi Mistrzostw Polski. Sukces to tym większy, że zdobyli medale w zapasach w stylu klasycznym, a na co dzień trenują zapasy w stylu wolnym. Start Bartka, należy uznać za największą niespodziankę zawodów, walcząc po raz pierwszy na zawodach mistrzowskich, pokonał zawodników, często starszych nawet o dwa lata. 

Serdeczne gratulacje dla naszych zawodników i ich trenerów Ryszarda Niedźwiedzkiego, Ryszarda Śliwińskiego, Sławomira Rogozińskiego, Jacka Szymańskiego, Roberta Rybickiego oraz trenera prowadzącego kadetów, juniorów i seniorów - Artura Albinowskiego.

Podziękowania dla firmy GREINER PACKAGING, POLSKIE MŁYNY  i BAKOMA - sponsorów sekcji zapasów oraz Urzędu Gminy w Teresinie - wspierającego działalność LKS Mazowsze Teresin.

Dane kontaktowe

Ludowy Klub Sportowy Mazowsze Teresin
96-515 Teresin,
Aleja XX-lecia 32
46 86 13 732
604 226 839
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Mapa dojazdu

Mapa dojazdu do hali GOSiR w Teresinie