• Utworzono:
  • Odsłony: 1728

Mistrzostwa Polski Seniorów 2016 - brązowy medal Wiktora

Wiktor SzmulajW dniach od 8 do 10 września 2016 roku w Zgierzu odbyły się Mistrzostwa Polski Seniorów w zapasach. Klub nasz na tych zawodach w rywalizacji w zapasach w stylu wolnym reprezentowało czterech zawodników oraz jedna zawodniczka w rywalizacji w zapasach kobiet. Start naszych reprezentantów zakończył się wywalczeniem brązowego medalu przez Wiktora Szmulaja.

LXIX MISTRZOSTWA POLSKI SENIORÓW W ZAPASACH W STYLU WOLNYM

  • Wiktor Szmulaj - III miejsce w kat. wagowej do 65 kg
  • Konrad Króliczak - V miejsce w kat. wagowej do 65 kg
  • Mateusz Wójcik - X miejsce w kat. wagowej do 70 kg
  • Rafał Paliński - VII miejsce w kategorii wagowej do 74 kg

XXIV MISTRZOSTWA POLSKI SENIOREK W ZAPASACH KOBIET

  • Marta Mechocka - V miejsce w kat. wagowej do 60 kg

Mistrzostwa Polski Seniorów - Zgierz 2016 :: Wiktor Szmulaj na trzecim stopniu podium
Mistrzostwa Polski Seniorów - Zgierz 2016 :: Wiktor Szmulaj na trzecim stopniu podium

Wiktor Szmulaj zdobył swój pierwszy medal z zawodów rangi Mistrzostw Polski Seniorów, uległ on jedynie minimalnie na punkty Krzysztofowi Bieńkowskiemu, niezwykle doświadczonemu i utytułowanemu zawodnikowi, zdobywcy wielu tytułów Mistrza Polski Seniorów w zapasach w stylu wolnym.
Udanie zaprezentowali się również nasi pozostali zawodnicy i zawodniczki, którzy w większości przypadków, minimalnie przegrywali swoje pojedynki z bardzo utytułowanymi rywalami i wszystkim bardzo niewiele zabrakło do wywalczenia medalowych lokat.
 
Serdeczne gratulacje dla naszych zawodników i ich trenerów Ryszarda Niedźwiedzkiego, Ryszarda Śliwińskiego, Sławomira Rogozińskiego, Jacka Szymańskiego, Roberta Rybickiego oraz trenera prowadzącego kadetów, juniorów i seniorów - Artura Albinowskiego.

Podziękowania dla firmy GREINER PACKAGING i BAKOMA - sponsorów sekcji zapasów oraz Urzędu Gminy w Teresinie - wspierającego działalność LKS Mazowsze Teresin.

 

Dane kontaktowe

Ludowy Klub Sportowy Mazowsze Teresin
96-515 Teresin,
Aleja XX-lecia 32
46 86 13 732
604 226 839
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.