• Utworzono:
  • Odsłony: 1515

Gimnazjada Mazowiecka w zapasach - Młodzi Mistrzowie Sportu 2015

Gimnazjada Mazowiecka - Młodzi Mistrzowie Sportu 2015Dnia 13 grudnia 2015 roku w hali Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbyła się Gimnazjada Mazowiecka w zapasach Dzieci i Młodzików - Młodzi Mistrzowie Sportu 2015.

 Na starcie Gimnazjady Mazowieckiej w zapasach stanęło ponad 40 zawodników z trzech klubów - Platana Borkowice, Gromu Wieniawa i gospodarzy Mazowsza Teresin.
W ramach Gimnazjady najpierw przeprowadzono wspólny trening, który poprowadził trener Ryszard Śliwiński.
Następnie sędzia główmy Józef Maciejczak przybliżył młodym i początkującym adeptom zapasów, przepisy walki zapaśniczej.
Po jego wystąpieniu zawodników podzielono na grupy wagowe i przeprowadzono turniej zapaśniczy, w którym nie było przegranych. Wszyscy zawodnicy zostali sklasyfikowani na pierwszych miejscach i udekorowani złotymi medalami, dyplomami i drobnymi upominkami.

Gimnazjada Mazowiecka w zapasach Dzieci i Młodzików - Młodzi Mistrzowie Sportu 2015
Pamiątkowe zdjęcie uczestników.

Na zakończenie głos zabrał Prezes LKS Mazowsze Teresin i Warszawsko-Mazowieckiego Okręgowo Związku Zapaśniczego Pan Ryszard Niedźwiedzki, który serdecznie podziękował wszystkim za udział w Gimnazjadzie i złożył im Świąteczne i Nowo Roczne życzenia.

Podziękowania dla firmy GREINER PACKAGING i BAKOMA - sponsorów sekcji zapasów oraz Urzędu Gminy w Teresinie - wspierającego działalność LKS Mazowsze Teresin.

Dane kontaktowe

Ludowy Klub Sportowy Mazowsze Teresin
96-515 Teresin,
Aleja XX-lecia 32
46 86 13 732
604 226 839
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.