• Utworzono:
 • Odsłony: 2080

Puchar Polski Kadetów i Juniorów 2015 - wygrana Mazowsza

AKS BiałogardW dniach od 16 do 18 października 2015 roku w Białogardzie odbył się  Puchar Polski Kadetów i Juniorów w zapasach w stylu wolnym. W turnieju udział wzięło siedmiu juniorów i dziewięciu kadetów z naszego klubu, a start ich zaowocował zdobyciem jedenastu medali. Po złote medale sięgnęli Adrian WagnerHubert Antolak i Wiktor Szmulaj. Srebrne medale wywalczyli Marcin Kluczek, Bartosz StaniaszekKonrad KróliczakKarol Turczyński, a brązowe medale zdobyli Kamil BanaszekMichał SzymańskiMateusz Selerski i Dominik Lubelski.

PUCHAR POLSKI KADETÓW

 • Adrian Wagner - I miejsce w kat. wagowej do 50 kg
 • Patryk Ciurzyński - VIII miejsce w kat. wagowej do 50 kg
 • Marcin Kluczek - II miejsce w kat. wagowej do 54 kg
 • Jakub Sieczka - V miejsce w kat. wagowej do 54 kg
 • Mateusz Selerski - III miejsce w kategorii wagowej do 69 kg
 • Ernest Biskup - XI miejsce w kategorii wagowej do 69 kg
 • Hubert Antolak - I miejsce w kategorii wagowej do 76 kk
 • Mateusz Trendak - VIII miejsce w kat. wagowej do 85 kg
 • Bartosz Staniaszek - II miejsce w kategorii wagowej do 100 kg

PUCHAR POLSKI JUNIORÓW

 • Dominik Lubelski - III miejsce w kat. wagowej do 50 kg
 • Wiktor Szmulaj I miejsce w kategorii wagowej do 60 kg
 • Kamil Banaszek - III miejsce w kategorii wagowej do 60 kg
 • Konrad Króliczak - II miejsce w kat. wagowej do 66 kg
 • Daniel Maciejewski - XV miejsce w kat. wagowej do 66 kg
 • Michał Szymański - III miejsce w kategorii wagowej do 84 kg
 • Karol Turczyński - II miejsce w kat. wagowej do 120 kg

Puchar Polski Kadetów i Juniorów - Białogard 2015
Drużyna LKS Mazowsze Teresin.

Na matach Białogardu zawodnicy LKS Mazowsze Teresin po raz kolejny pokazali, że należą do ścisłej czołówki kraju w zapasach w stylu wolnym, dzięki ich bardzo dobrej postawie wygrali zdecydowanie rywalizację klubową, w juniorach zajęli pierwsze miejsce na 30 sklasyfikowanych klubów, a w kadetach drugie miejsce na 38 sklasyfikowanych klubów.
Indywidualnie najlepiej wypadli Wiktor Szmulaj, Adrian Wagner i Hubert Antolak, którzy wygrali swoje kategorie wagowe, wszyscy oni po raz pierwszy odnieśli zwycięstwo w zawodach rangi Pucharu Polski.
Swoje pierwsze medale z Pucharowych zmagań wywalczyli Marcin Kluczek i Mateusz Selerski.
Udanie też zakończył swój pierwszy start w grupie wiekowej juniorów Kamil Banaszek, który wywalczył brązowy medal, a uległ jedynie o dwa lata starszemu koledze klubowemu - Wiktorowi Szmulajowi.
Pozostali zdobywcy miejsc medalowych, wywalczyli w Białogardzie kolejne medale pucharowych zmagań i dołożyli je do swych bogatych kolekcji medalowych.
Dobrze zaprezentowali też się nasi pozostali zawodnicy, a szczególnie Patryk Ciurzyński i Jakub Sieczka, którzy w swoich pierwszych zmaganiach w kategorii wiekowej kadetów, minimalnie ulegli starszym przeciwnikom.
 
Serdeczne gratulacje dla naszych zawodników i ich trenerów Ryszarda Niedźwiedzkiego, Ryszarda Śliwińskiego, Sławomira Rogozińskiego, Jacka Szymańskiego, Roberta Rybickiego oraz trenera prowadzącego kadetów, juniorów i seniorów - Artura Albinowskiego.

Podziękowania dla firmy GREINER PACKAGING i BAKOMA - sponsorów sekcji zapasów oraz Urzędu Gminy w Teresinie - wspierającego działalność LKS Mazowsze Teresin.

Puchar Polski Kadetów i Juniorów - Białogard 2015  Puchar Polski Kadetów i Juniorów - Białogard 2015  Puchar Polski Kadetów i Juniorów - Białogard 2015  Puchar Polski Kadetów i Juniorów - Białogard 2015
Puchar Polski Kadetów i Juniorów - Białogard 2015  Puchar Polski Kadetów i Juniorów - Białogard 2015  Puchar Polski Kadetów i Juniorów - Białogard 2015  Puchar Polski Kadetów i Juniorów - Białogard 2015
Puchar Polski Kadetów i Juniorów - Białogard 2015  Puchar Polski Kadetów i Juniorów - Białogard 2015  Puchar Polski Kadetów i Juniorów - Białogard 2015  Puchar Polski Kadetów i Juniorów - Białogard 2015
Puchar Polski Kadetów i Juniorów - Białogard 2015  Puchar Polski Kadetów i Juniorów - Białogard 2015  Puchar Polski Kadetów i Juniorów - Białogard 2015  Puchar Polski Kadetów i Juniorów - Białogard 2015

Dane kontaktowe

Ludowy Klub Sportowy Mazowsze Teresin
96-515 Teresin,
Aleja XX-lecia 32
46 86 13 732
604 226 839
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.