• Utworzono:
  • Odsłony: 1542

Mistrzostwa Europy Kadetów - Subotica 2015

Mistrzostwa Europy Kadetów - Subotica 2015W dniach od 4 do 9 sierpnia 2015 roku w miejscowości Subotica (Serbia) odbyły się Mistrzostwa Europy Kadetów w zapasach. W reprezentacji Polski na te zawody znalazł się zawodnik naszego klubu - Kamil Banaszek.

Kamil Banaszek po raz pierwszy startował w imprezie rangi Mistrzostw Europy Kadetów w zapasach w stylu wolnym.
W swej pierwszej walce Kamil wygrał z zawodnikiem z Wielkiej Brytanii, w drugiej jednak musiał uznać wyższość zawodnika z Rosji i odpadł z dalszej rywalizacji.
Ostatecznie Kamil został sklasyfikowany na 9 miejscu na 22 startujących zawodników w kategorii wagowej do 54 kilogramów w zapasach w stylu wolnym.
Mimo przegranych walk, start Kamila pokazał, że w zawodniku tym drzemie duży potencjał i jest on w stanie podejmować walki o zwycięstwo z każdym przeciwnikiem.

Serdeczne gratulacje dla Kamila  za ambitną postawę i pozostaje mu życzyć na przyszłość, samych wygranych i wielu medali z Mistrzostwa Polski, Europy i Świata.

Podziękowania dla firmy GREINER PACKAGING i BAKOMA - sponsorów sekcji zapasów oraz Urzędu Gminy w Teresinie - wspierającego działalność LKS Mazowsze Teresin.

Dane kontaktowe

Ludowy Klub Sportowy Mazowsze Teresin
96-515 Teresin,
Aleja XX-lecia 32
46 86 13 732
604 226 839
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Mapa dojazdu

Mapa dojazdu do hali GOSiR w Teresinie