• Utworzono:
  • Odsłony: 1430

Międzynarodowy Turniej Juniorów - Antalya 2015

Kamil RybickiW dniach od 21 do 25 maja 2015 roku w miejscowości Antalya (Turcja) odbył się Międzynarodowy Turniej Juniorów - Antalya 2015 w zapasach w stylu wolnym, w stylu klasycznym i zapasach kobiet. W zawodach tych w składzie reprezentacji Polski znalazł się zawodnik naszego klubu Kamil Rybicki.

Miejsca wywalczone przez zawodników Mazowsza:

  • Kamil Rybicki - XVII miejsce w kat. wagowej do 74 kg

Na starcie rywalizacji w stylu wolnym stanęło 188 zawodników z piętnastu krajów, a w wadze do 74 kilogramów startowało 35 zawodników. Kamil wygrał w pierwszej walce wygrał 9 : 3 z zawodnikiem z Turcji. W drugiej walce, po bardzo wyrównanym pojedynku, uległ zawodnikowi z Rosji 3 : 0, a ten w walce półfinałowej uległ innemu reprezentantowi Rosji i tym samym Kamil odpadł z dalszej rywalizacji. Mimo przegranej Kamil bardzo dobrze zaprezentował się w tak bardzo mocno obsadzonej kategorii wagowej, w której wielu medalistów Mistrzostw Świata i Europy znalazło się tak jak on, poza podium.

Międzynarodowy Turniej Juniorów - Antalya 2015 
Reprezentacja Polski wraz z trenerami - Marcinem Marcinkiewiczem i Arturem Albinowskim.

Podziękowania dla firm GREINER PACKAGING i BAKOMA - sponsorów sekcji zapasów oraz Urzędu Gminy w Teresinie - wspierającego działalność LKS Mazowsze Teresin.

Dane kontaktowe

Ludowy Klub Sportowy Mazowsze Teresin
96-515 Teresin,
Aleja XX-lecia 32
46 86 13 732
604 226 839
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.