• Utworzono:
  • Odsłony: 1605

Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Juniorek 2015 - brąz Marty Mechockiej

Marta MechockaW dniach od 10 do 11 kwietnia 2015 roku w Kraśniku odbył się  Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Juniorek i Kadetek w zapasach kobiet. Klub nasz na tych zawodach reprezentowały dwie zawodniczki, a ich start zaowocował zdobyciem brązowego medalu wywalczonego przez Martę Mechocką.

MIĘDZYNARODOWE MISTRZOSTWA POLSKI KADETEK

  • Milena Kałęcka - VII miejsce w kat. wagowej do 70 kg

MIĘDZYNARODOWE MISTRZOSTWA POLSKI JUNIOREK

  • Marta Mechocka - III miejsce w kat. wagowej do 67 kg

Na starcie mistrzowskich zmagań, oprócz czołówki krajowych zawodniczek, wystartowała liczna grupa zawodniczek z Ukrainy, Białorusi, Słowacji, Czech i Włoch. W tak silnej obsadzie, swój pierwszy medal z imprez rangi Mistrzostw Polski wywalczyła Marta Mechocka. Zdobywając brązowy medal w kategorii wagowej do 67 kilogramów, odniosła największy sukces w swej dotychczasowej karierze sportowej.

Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Juniorek w zapasach kobiet - Kraśnik 2015 - Marta Mechocka na trzecim stopniu podium
Marta Mechocka na trzecim stopniu podium.

Serdeczne gratulacje dla naszych zawodniczek i ich trenerów Ryszarda Niedźwiedzkiego, Ryszarda Śliwińskiego, Krzysztofa Walencika, Sławomira Rogozińskiego, Jacka Szymańskiego, Roberta Rybickiego oraz trenera prowadzącego kadetów, juniorów i seniorów - Artura Albinowskiego.

Podziękowania dla firmy GREINER PACKAGING i BAKOMA - sponsorów sekcji zapasów oraz Urzędu Gminy w Teresinie - wspierającego działalność LKS Mazowsze Teresin.

Dane kontaktowe

Ludowy Klub Sportowy Mazowsze Teresin
96-515 Teresin,
Aleja XX-lecia 32
46 86 13 732
604 226 839
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Mapa dojazdu

Mapa dojazdu do hali GOSiR w Teresinie