• Utworzono:
 • Odsłony: 1628

Puchar Polski Kadetów 2015 - wygrana Kamila

Kamil BanaszekW dniach od 20 do 22 marca 2015 roku we Włodawie odbył się Puchar Polski Kadetów w zapasach w stylu wolnym. Klub nasz na tych zawodach reprezentowało jedenastu zawodników, a ich start zaowocował zdobyciem złotego medalu przez Kamila Banaszka oraz srebrnego medalu wywalczonego przez Adriana Wagnera.

PUCHAR POLSKI KADETÓW

 • Adrian Wagner - II miejsce w kat. wagowej do 46 kg
 • Kamil Banaszek - I miejsce w kat. wagowej do 54 kg
 • Marcin Kluczek - VII miejsce w kat. wagowej do 54 kg
 • Mateusz Selerski - V miejsce w kat. wagowej do 63 kg
 • Daniel Maciejewski - XVIII miejsce w kategorii wagowej do 63 kg
 • Kacper Kościan - IX miejsce w kategorii wagowej do 69 kg
 • Kamil Rutkowski - X miejsce w kategorii wagowej do 76 kg
 • Mateusz Trendak - XX miejsce w kategorii wagowej do 76 kg
 • Hubert Antolak - XXII miejsce w kategorii wagowej do 76 kg
 • Jakub Antolak - V miejsce w kategorii wagowej do 85 kg
 • Bartosz Staniaszek - V miejsce w kategorii wagowej do 100 kg

Puchar Polski Kadetów - Włodawa 2015 - zawodnicy LKS Mazowsze Teresin
Puchar Polski Kadetów - Włodawa 2015 - zawodnicy LKS Mazowsze Teresin.

Pierwszy tegoroczny start naszych zawodników w grupie wiekowej kadetów należy uznać za udany, zawody te były również pierwszą eliminacją od Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży 2015, awans uzyskiwało ośmiu pierwszych zawodników w poszczególnych kategoriach wagowych, z naszego klubu oprócz medalistów, awans uzyskali Marcin Kluczek, Mateusz Selerski, Jakub Antolak i Bartosz Staniaszek. W klasyfikacji klubowej pucharowych zmagań zawodnicy LKS Mazowsze Teresin zostali sklasyfikowani na drugim miejscu na 46 startujących klubów.

Kamil Banaszek po raz pierwszy wygrał zwody rangi Pucharu Polski Kadetów, co jest największym sukcesem w dotychczasowej karierze sportowej tego zawodnika..
Adrian Wagner zdobył swój kolejny medal z pucharowych zmagań i niewiele mu zabrakło by był to złoty medal. 

Serdeczne gratulacje dla naszych zawodników i ich trenerów Ryszarda Niedźwiedzkiego, Ryszarda Śliwińskiego, Krzysztofa Walencika, Sławomira Rogozińskiego, Jacka Szymańskiego, Roberta Rybickiego oraz trenera prowadzącego kadetów, juniorów i seniorów - Artura Albinowskiego.

Podziękowania dla firmy GREINER PACKAGING i BAKOMA - sponsorów sekcji zapasów oraz Urzędu Gminy w Teresinie - wspierającego działalność LKS Mazowsze Teresin.

Dane kontaktowe

Ludowy Klub Sportowy Mazowsze Teresin
96-515 Teresin,
Aleja XX-lecia 32
46 86 13 732
604 226 839
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.