• Utworzono:
 • Odsłony: 1964

Puchar Polski Juniorów i Kadetów - Kraśnik 2014

Puchar Polski Juniorów i Kadetów w zapasach w stylu wolnym - Kraśnik 2014W dniach od 21 do 23 listopada 2014 roku w Kraśniku odbył się  Puchar Polski Juniorów i Kadetów w zapasach w stylu wolnym. W turnieju udział wzięło pięciu juniorów i dziesięciu kadetów z naszego klubu, a ich start zaowocował zdobyciem sześciu medali. Po srebrne medale sięgnęli Viktar Shmuliai i Michał Szymański, a brązowe medale wywalczyli Adrian Wagner, Kamil Banaszek, Bartosz Staniaszek i Dominik Lubelski.

PUCHAR POLSKI KADETÓW

 • Adrian Wagner - III miejsce w kat. wagowej do 46 kg
 • Kamil Banaszek - III miejsce w kat. wagowej do 54 kg
 • Mateusz Selerski - XII miejsce w kat. wagowej do 63 kg
 • Daniel Maciejewski - XX miejsce w kategorii wagowej do 63 kg
 • Patryk Sieczka - IX miejsce w kategorii wagowej do 69 kg
 • Kacper Kościan - XII miejsce w kategorii wagowej do 69 kg
 • Mateusz Trendak - XVI miejsce w kategorii wagowej do 69 kg
 • Kamil Rutkowski - IX miejsce w kategorii wagowej do 76 kg
 • Hubert Antolak - XII miejsce w kategorii wagowej do 76 kg
 • Bartosz Staniaszek - III miejsce w kategorii wagowej do 100 kg

PUCHAR POLSKI JUNIORÓW

 • Dominik Lubelski - III miejsce w kat. wagowej do 50 kg
 • Viktar Shmuliai - II miejsce w kategorii wagowej do 60 kg
 • Konrad Króliczak - XII miejsce w kat. wagowej do 66 kg
 • Michał Szymański - II miejsce w kategorii wagowej do 84 kg
 • Łukasz Mróz - V miejsce w kategorii wagowej do 120 kg

Puchar Polski Juniorów i Kadetów w zapasach w stylu wolnym - Kraśnik 2014 - Dominik Lubelski na trzecim stopniu podiumPuchar Polski Juniorów i Kadetów w zapasach w stylu wolnym - Kraśnik 2014 - Viktar Shmuliai na drugim stopniu podium
Puchar Polski Juniorów i Kadetów w zapasach w stylu wolnym - Kraśnik 2014 - Michał Szymański na drugim stopniu podiumPuchar Polski Juniorów i Kadetów w zapasach w stylu wolnym - Kraśnik 2014 - dekoracja klasyfikacji klubowej juniorów
Puchar Polski Juniorów i Kadetów w zapasach w stylu wolnym - Kraśnik 2014 - Adrian Wagner na trzecim stopniu podiumPuchar Polski Juniorów i Kadetów w zapasach w stylu wolnym - Kraśnik 2014 - Kamil Banaszek na trzecim stopniu podium
Puchar Polski Juniorów i Kadetów w zapasach w stylu wolnym - Kraśnik 2014 - Bartosz Staniaszek na trzecim stopniu podiumPuchar Polski Juniorów i Kadetów w zapasach w stylu wolnym - Kraśnik 2014

W punktacji klubowej w kategorii wiekowej kadetów, zawodnicy LKS Mazowsze Teresin zostali sklasyfikowani na szóstym miejscu, zaś w kategorii wiekowej juniorów na trzecim miejscu.

W tym samym terminie i miejscu rozegrano również Międzynarodowe Otwarte Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w kadetek i juniorek w zapasach kobiet. W zawodach tych udział wzięła jedna zawodniczka naszego klubu - Marta Mechocka, która w kategorii wagowej do 59 kilogramów zajęła piąte miejsce.

Serdeczne gratulacje dla naszych zawodników i ich trenerów Ryszarda Niedźwiedzkiego, Ryszarda Śliwińskiego, Krzysztofa Walencika, Sławomira Rogozińskiego, Jacka Szymańskiego, Roberta Rybickiego oraz trenera prowadzącego kadetów, juniorów i seniorów - Artura Albinowskiego.

Podziękowania dla firmy GREINER PACKAGING i BAKOMA - sponsorów sekcji zapasów oraz Urzędu Gminy w Teresinie - wspierającego działalność LKS Mazowsze Teresin.

Dane kontaktowe

Ludowy Klub Sportowy Mazowsze Teresin
96-515 Teresin,
Aleja XX-lecia 32
46 86 13 732
604 226 839
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.