• Utworzono:
  • Odsłony: 1809

Mistrzostwa Świata Juniorów - Zagrzeb 2014

Mistrzostwa Świata Juniorów - Zagrzeb 2014 :: Kamil RybickiW dniach do 5 do 10 sierpnia 2014 roku w miejscowości Zagrzeb w Chorwacji odbyły się Mistrzostwa Świata Juniorów w zapasach. W reprezentacji Polski na te zawody znalazł się zawodnik naszego klubu - Kamil Rybicki.

Kamil Rybicki po bardzo udanym stracie w Mistrzostwach Europy, jechał ze sporym apetytem na dobry występ w Mistrzostwach Świata. Niestety już w pierwszej walce, po bardzo wyrównanym pojedynku uległ na punkty zawodnikowi z Białorusi, który jak on jest tegorocznym brązowym medalista Mistrzostwa Europy Juniorów. Ostatecznie Kamil został sklasyfikowany na 15 miejscu na 27 startujących zawodników w kategorii wagowej do 66 kilogramów. Mimo wszystko start Kamila pokazał, iż w zawodniku tym drzemie ogromny potencjał, jest on aktualnie w stanie podejmować walki o zwycięstwo z każdym przeciwnikiem.

Serdeczne gratulacje dla Kamila  za ambitną postawę i pozostaje mu życzyć na przyszłość, samych wygranych i wielu medali z Mistrzostwa Polski, Europy i Świata.

Podziękowania dla firmy GREINER PACKAGING i BAKOMA - sponsorów sekcji zapasów oraz Urzędu Gminy w Teresinie - wspierającego działalność LKS Mazowsze Teresin.

Dane kontaktowe

Ludowy Klub Sportowy Mazowsze Teresin
96-515 Teresin,
Aleja XX-lecia 32
46 86 13 732
604 226 839
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.