• Utworzono:
  • Odsłony: 22879

Mistrzostwa Polski AZS 2014 - złoty medal Dawida Mecheckiego

W dniach od 30 do 31 maja 2014 roku w Warszawie odbyły się Mistrzostwa Polski Akademickiego Związku Sportowego w zapasach. Klub nasz na tych zawodach w rywalizacji w zapasach w stylu wolnym reprezentowało trzech zawodników oraz jedna zawodniczka w rywalizacji w zapasach kobiet. Start naszych reprezentantów zakończył się wywalczeniem złotego medalu przez Dawida Mecheckiego oraz srebrnego medalu wywalczonego przez Annę Albinowską.

IX MISTRZOSTWA POLSKI AZS W ZAPASACH W STYLU WOLNYM

  • Piotr Michta - VII miejsce w kat. wagowej do 74 kg
  • Mariusz Zdanowski - V miejsce w kat. wagowej do 97 kg
  • Dawid Mechecki - I miejsce w kat. wagowej do 125 kg

IX MISTRZOSTWA POLSKI AZS W ZAPASACH KOBIET

  • Anna Albinowska - II miejsce w kat. wagowej do 58 kg

MP AZS 2014 - Dawid Mechecki tuż po dekoracji.
Dawid Mechecki tuż po dekoracji.

Serdeczne gratulacje dla naszych zawodników, zawodniczek i ich trenerów Ryszarda Niedźwiedzkiego, Ryszarda Śliwińskiego, Krzysztofa Walencika, Sławomira Rogozińskiego, Jacka Szymańskiego, Roberta Rybickiego oraz trenera prowadzącego kadetów, juniorów i seniorów - Artura Albinowskiego.

Podziękowania dla firmy GREINER PACKAGING i BAKOMA - sponsorów sekcji zapasów oraz Urzędu Gminy w Teresinie - wspierającego działalność LKS Mazowsze Teresin.

Dane kontaktowe

Ludowy Klub Sportowy Mazowsze Teresin
96-515 Teresin,
Aleja XX-lecia 32
46 86 13 732
604 226 839
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.