• Utworzono:
  • Odsłony: 1260

II Centralna Eliinacja do Finałów OOM 2014 w zapasach w stylu klasycznym

W dniach od 16 do 18 maja 2014 roku w Piotrkowie Trybunalskim odbyła się II Centralna Eliminacja do Finałów Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w zapasach w stylu klasycznym - Dolny Śląsk 2014. W zawodach tych wzięło udział czterech naszych zawodników i cała czwórka uzyskała awans do zawodów finałowych, które odbędą się w dniach 13-15 czerwca w Wałbrzychu.

Miejsca wywalczone przez zawodników Mazowsza:

  • Adrian Wagner - III miejsce w kat. wagowej do 42 kg
  • Kamil Banaszek IIImiejsce w kat. wagowej do 54 kg
  • Konrad Króliczak - VIII miejsce w kat. wagowej do 63 kg
  • Karol Turczyński - I miejsce w kat. wagowej do 100 kg

 

Serdeczne gratulacje dla naszych zawodników i ich trenerów Ryszarda Niedźwiedzkiego, Ryszarda Śliwińskiego, Krzysztofa Walencika, Sławomira Rogozińskiego, Jacka Szymańskiego, Roberta Rybickiego oraz trenera prowadzącego kadetów, juniorów i seniorów - Artura Albinowskiego.

Podziękowania dla firmy GREINER PACKAGING i BAKOMA - sponsorów sekcji zapasów oraz Urzędu Gminy w Teresinie - wspierającego działalność LKS Mazowsze Teresin.

Dane kontaktowe

Ludowy Klub Sportowy Mazowsze Teresin
96-515 Teresin,
Aleja XX-lecia 32
46 86 13 732
604 226 839
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Mapa dojazdu

Mapa dojazdu do hali GOSiR w Teresinie