• Utworzono:
  • Odsłony: 1641

Międzynarodowy Turniej - Bukareszt 2014 - brązowy medal Kamila Rybickiego

W dniach od 11 do 13 kwietnia 2014 roku w miejscowości Bukareszt (Rumunia) przeprowadzono Międzynarodowy Turniej Juniorów w zapasach w stylu wolnym. W zawodach tych w reprezentacji Polski wystapiło dwóch zawodników naszego klubu, a ich start zaowocował wywalczeniem brązowego medalu przez Kamila Rybickiego w kategorii wagowej do 66 kilogramów oraz piątego miejsca wywalczonego przez Roberta Michtę w wadze do 74 kilogramów.

Miejsca wywalczone przez zawodników Mazowsza:

  • Kamil Rybicki - III miejsce w kat. wagowej do 66 kg
  • Robert Michta - V miejsce w kat. wagowej do 74 kg

Międzynarodowy Turniej  Juniorów - Bukareszt 2014 - brązowy medal Kamila Rybickiego
Międzynarodowy Turniej  Juniorów - Bukareszt 2014 :: brązowy medal Kamila Rybickiego

Serdeczne gratulacje dla naszych zawodników i ich trenerów Ryszarda Niedźwiedzkiego, Ryszarda Śliwińskiego, Krzysztofa Walencika, Sławomira Rogozińskiego, Jacka Szymańskiego, Roberta Rybickiego oraz trenera prowadzącego kadetów, juniorów i seniorów - Artura Albinowskiego.

Podziękowania dla firmy GREINER PACKAGING i BAKOMA - sponsorów sekcji zapasów oraz Urzędu Gminy w Teresinie - wspierającego działalność LKS Mazowsze Teresin.

Dane kontaktowe

Ludowy Klub Sportowy Mazowsze Teresin
96-515 Teresin,
Aleja XX-lecia 32
46 86 13 732
604 226 839
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.