• Utworzono:
  • Odsłony: 1866

Europejskie eliminacje do YOG

W dniach 21-23 maja 2010 roku w Poznaniu odbyły się Europejskie Eliminacje w zapasach do Pierwszych Letnich Młodzieżowych Igrzysk Olimpijskich - SINGAPÓR 2010. W kategorii wagowej do 63 kilogramów w zapasach w stylu wolnym reprezentował Polskę zawodnik naszego klubu - Rafał Paliński.

Rafał już w pierwszym pojedynku przegrał na punkty z zawodnikiem Rumuńskim i odpadł z dalszej rywalizacji. Nasz zawodnik mógł wygrać tę walkę, gdyż już po kilku sekundach prowadził wysoko na punkty, ale niestety chyba z braku doświadczenia na zawodach tej rangi, popełnił kilka prostych błędów i ostatecznie to on schodził pokonanym z maty. Rafał ostatecznie został sklasyfikowany na 13 miejscu.

Pozostaje życzyć Rafałowi by z kolejnych startów międzynarodowych wracał już zawsze zadowolony.

Podziękowania dla firmy GREINER PACKAGING - sponsora sekcji zapasów oraz Urzędu Gminy w Teresinie - wspierającego działalność LKS Mazowsze Teresin.

Dane kontaktowe

Ludowy Klub Sportowy Mazowsze Teresin
96-515 Teresin,
Aleja XX-lecia 32
46 86 13 732
604 226 839
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.