• Utworzono:
  • Odsłony: 2377

Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Juniorów 2009

W dniach od 29 do 30 maja 2010 roku w Kraśniku odbyły się  Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Juniorów w zapasach w stylu wolnym. Klub nasz na tych zawodach reprezentowało czterech zawodników. A start ich zaowocował zdobyciem brązowego medalu, wywalczonego przez Pawła Albinowskiego w kategorii wagowej do 66 kilogramów.

      MIĘDZYNARODOWE MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW

  • Mateusz Wójcik - XI miejsce w kat. wagowej do 60 kg
  • Paweł Albinowski - III miejsce w kat. wagowej do 66 kg
  • Patryk Skoczylas - V miejsce w kat. wagowej do 84 kg
  • Adrian Czernicki - X miejsce w kat. wagowej do 120 kg

Paweł Albinowski zdobył już w tym roku trzeci swój medal z zawodów rangi Mistrzostw Polski (srebro na Mistrzostwach Polski Juniorów, brąz na Mistrzostwach Polski Seniorów) i jest to zdecydowanie najlepszy rok w jego dotychczasowej karierze sportowej.

Niestety pozostałym naszym zawodnikom mniej się jeszcze zabrakło trochę umiejętności i szczęścia by wrócić z tych zawodów z medalami.

Serdeczne gratulacje dla naszych zawodników i ich trenerów Ryszarda Niedźwiedzkiego, Ryszarda Śliwińskiego, Krzysztofa Radkowskiego, Jacka Szymańskiego, Krzysztofa Walencika i Artura Albinowskiego.

Podziękowania dla firm GREINER PACKAGING i JOEL AC/DC - sponsorów sekcji zapasów oraz Urzędu Gminy w Teresinie - wspierającego działalność LKS Mazowsze Teresin.

Dane kontaktowe

Ludowy Klub Sportowy Mazowsze Teresin
96-515 Teresin,
Aleja XX-lecia 32
46 86 13 732
604 226 839
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.