• Utworzono:
  • Odsłony: 1843

I Puchar Polski Seniorów

W dniach od 23 do 24 stycznia 2009 roku w Osielsku odbył się I Puchar Polski Seniorów w zapasach w stylu wolnym. Klub nasz na tych zawodach reprezentowało trzech juniorów Paweł Albiowski, Hubert Wysocki i Adrian Czernicki.

    PUCHAR POLSKI SENIORÓW

  • Paweł Albinowski - X miejsce w kat. wagowej do 66 kg
  • Hubert Wysocki - XII miejsce w kat. wagowej do 74 kg
  • Adrian Czernicki - VIII miejsce w kat. wagowej do 120 kg

Udział naszych młodych zawodników w Pucharze Polski Seniorów był ich debiutem w kategorii wiekowej seniorów. Od stycznia bieżącego roku przeszli oni z grupy wiekowej kadetów do juniorów i tym samym mają również prawo udziału w zawodach seniorskich. Debiut naszych zawodników należy uznać za bardo udany, stoczyli oni bardzo wyrównane walki z najlepszymi seniorami w swych kategoriach wagowych, a w pojedynkach z zawodnikami z grupy wiekowej juniorów odnieśli zwycięstwa.

Gratulacje dla naszych zawodników.

Podziękowania dla firm GREINER PACKAGINGJOEL AC/DC - sponsorów sekcji zapasów oraz Urzędu Gminy w Teresinie - wspierającego działalność LKS Mazowsze Teresin.

I uśmiechaj się do ludzi...

Dane kontaktowe

Ludowy Klub Sportowy Mazowsze Teresin
96-515 Teresin,
Aleja XX-lecia 32
46 86 13 732
604 226 839
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.