• Utworzono:
  • Odsłony: 2885

Puchar Polski Kadetek - wygrana Angeliki

W dniach od 25 do 27 stycznia 2008 roku w Stargardzie Szczecińskim odbył się Puchar Polski Kadetek w zapasach kobiet. Klub nasz na tych zawodach reprezentowały Anna Albinowska, Angelika Rybicka i Ewelina Walendziak. Start naszych zawodniczek zaowocował wywalczeniem srebrnego medalu przez Annę Albinowską oraz złotego medalu i tytułu najlepszej zawodniczki turnieju przez Angelikę Rybicką.

    PUCHAR POLSKI KADETEK

  • Anna Albinowska - II miejsce w kat. wagowej do 52 kg
  • Ewelina Walędziak- XXI miejsce w kat. wagowej do 52 kg
  • Angelika Rybicka - I miejsce w kat. wagowej do 56 kg

Angelika Rybicka - wygrywając wszystkie swe walki już pierwszych rundach, zdecydwanie wygrała kategorię wagową do 56 kilogramów i została uznana najlepszą zawodniczką Pucharu Polski Kadetek. Jest to największy sukces w jej dotychczasowej karierze sportowej - nie tylko wygrała swą kategorię wagową, ale również została wybrana najelpszą zawodniczką wśród wszystkich startujących kadetek we wszystkich kategoriach wagowych.

Anna Albinowska - startując w najliczniej obsadzonej kategorii wagowej do 52 kilogramów, wygrała zdecydowanie kolejne cztery walki. Niestety po wyrównanej walce w finale, musiała uznać wyższość Joanny Krasowskiej z klubu Olimpijczyk Chełm.

Justyna Barciak i Angelika Rybicka tuż po dekoracji.
Angelika Rybicka i Anna Albinowska tuż po dekoracji.

Serdeczne gratulacje dla naszych uśmiechniętych zawodniczek i ich trenera Artura Albinowskiego.

Podziękowania dla firm GREINER PACKAGINGJOEL AC/DC - sponsorów sekcji zapasów oraz Urzędu Gminy w Teresinie - wspierającego działalność LKS Mazowsze Teresin.

W życiu piękne są tylko chwile...

Dane kontaktowe

Ludowy Klub Sportowy Mazowsze Teresin
96-515 Teresin,
Aleja XX-lecia 32
46 86 13 732
604 226 839
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.