• Utworzono:
  • Odsłony: 3223

Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorek

W dniach od 9 do 10 listopada 2007 roku w Stargardzie Szczecińskim odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorek w zapasach kobiet. W składzie reprezentacji województwa mazowieckiego wystapiły dwie zawodniczki naszego klubu - Anna AlbinowskaAngelika Rybicka, które wspólnie z resztą drużyny wywalczyły dla naszego województwa srebrny medal i tytuł Drużynowych Wicemistrzyń Polski na 2007 rok.

Tytuł Drużynowego Mistrzstwa Polski Juniorek w zapasach kobiet wywalczyło województwo dolnośląskie, srebrny medal zdobyło województwo mazowieckie, a brązowy medal województwo lubelskie.

Serdeczne gratulacje dla AniAngeliki, które powiększyły tegoroczny dorobek medalowy naszego klubu z zawodów rangi Mistrzostw Polski. Tym samym Angelika w swej karierze sportowej zdobyła już swój czwarty medal, a dla Ani jest to jeszcze bardziej cenny medal - bo jest to jej pierwszy medal z Mistrzostw Polski.

Angelika Rybicka i Ania Albinowska.
Angelika RybickaAnia Albinowska.

Podziękowania dla firm GREINER PACKAGINGJOEL AC/DC - sponsorów sekcji zapasów oraz Urzędu Gminy w Teresinie - wspierającego działalność LKS Mazowsze Teresin.

Wszsytko minie, wspomnienia pozostaną.

Dane kontaktowe

Ludowy Klub Sportowy Mazowsze Teresin
96-515 Teresin,
Aleja XX-lecia 32
46 86 13 732
604 226 839
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.