• Utworzono:
  • Odsłony: 2407

Międzynarodowy Turniej Kadetów - Koszyce 2007

W dniach od 18 do 20 maja 2007 roku w Koszycach (Słowacja) odbył się Międzynarodowy Turniej Kadetów w zapasach w stylu wolnym. W repreznatcji Polski na ten turniej znalazł się nasz najlepszy kadet Paweł Albinowski, który zajął piąte miejsce w kategorii wagowej do 63 kg.

Paweł Albinowski po raz pierwszy został powołany do reprezentacji Polski na międzynarodowy turniej i chyba właśnie brak międzynarodowego obwalczenia, jak i trochę szczęśliwszych decyzji sędziowskich, zabrakło naszemu zawodnikowi by wrócić z turnieju z medalem. Mimo zajętego piątego miejsca, start Pawła należy uznać za udany i jest on dobrym prognostykiem na przyszłość - po raz kolejny pokazał, że ma ogromne serce do walki i potrafi podjąć walkę z każdym, nie zależnie z jak utytułowanym przeciwnikiem się spotyka.

Serdeczne gratulacje dla Pawła i życzenia by z kolejnych zawodów międzynarodowych zawsze wracał z medalami.

Podziękowania dla firm GREINER PACKAGINGJOEL AC/DC - sponsorów sekcji zapasów oraz Urzędu Gminy w Teresinie - wspierającego działalność LKS Mazowsze Teresin.

Fajnie jest czasami coś wygrać.

Dane kontaktowe

Ludowy Klub Sportowy Mazowsze Teresin
96-515 Teresin,
Aleja XX-lecia 32
46 86 13 732
604 226 839
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.