• Utworzono:
  • Odsłony: 2238

Puchar Polski Seniorów - bązowy medal Szymona

W dniach od 26 do 27 stycznia 2007 roku w Krotoszynie odbył się Puchar Polski Seniorów w zapasach w stylu wolnym. Klub nasz na tych zawodach reprezentował Szymon Piątkowski, który w kategorii wagowej do 74 kilogramów zdobył brązowy medal.

    PUCHAR POLSKI SENIORÓW

  • Szymon Piątkowski - III miejsce w kat. wagowej do 74 kg

Szymon Piątkowski jeden z bardziej utytułowanych wychowanków naszego klubu, na matach Krotoszyna przegrał tylko jedną walkę. Po bardzo kontrowersyjnych decyzjach sędziów, uległ na punkty Radosławowi Marcinkiewiczowi z klubu Górnik Łęczna. Pozostałe walki Szymon już zdecydowanie wygrywał i w pełni zasłużenie wywalczył swój kolejny medal z imprezy rangi Pucharu Polski.

Serdeczne gratulacje dla naszego zawodnika.

Podziękowania dla firm GREINER PACKAGINGJOEL AC/DC - sponsorów sekcji zapasów oraz Urzędu Gminy w Teresinie - wspierającego działalność LKS Mazowsze Teresin.

Zwycięstwa nie przychodzą łatwo - ale trzeba do nich dążyć - nie zopominając o przegranych.

Dane kontaktowe

Ludowy Klub Sportowy Mazowsze Teresin
96-515 Teresin,
Aleja XX-lecia 32
46 86 13 732
604 226 839
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Mapa dojazdu

Mapa dojazdu do hali GOSiR w Teresinie