• Utworzono:
  • Odsłony: 2255

Puchar Polski Seniorek w zapasach kobiet

W dniach od 27 do 28 stycznia 2006 roku w Raciborzu odbył się Puchar Polski Seniorek w zapasach kobiet. Klub Nasz w zwodach reprezentowała jedyna nasza seniorka Justyna Barciak, która zajęła trzecie miejsce w kategorii wagowej do 59 kg.

Justynie Barciak nie udało się powtórzyć sukcesu odniesionego w jesiennym Pucharze Polski, który zakończył się jej zwycięstwem w kategorii wagowej do 59 kg. Na matach Raciborza Justynę pokonały nie tylko jej przeciwniczki, ale przede wszystkim choroba. Startowała mając zapalenie gardła i wysoka temperaturę, ale mimo tego nasza dzielna zawodniczka nie zrezygnowała ze startu w zawodach, nie chcąc przegrać eliminacji do Mistrzostwa Europy bez spróbowania podjęcia walki. Niestety tym razem choroba, a przez nią i jej przeciwniczki okazały się silniejsze.

Serdeczne gratulacje dla naszej ambitnej i zawsze uśmiechniętej Justyny i życzenia szybkiego powrotu do zdrowia.

Podziękowania dla firmy GREINER PACKAGING - sponsora sekcji zapasów oraz Urzędu Gminy w Teresinie - wspierającego działalność LKS Mazowsze Teresin.

Dane kontaktowe

Ludowy Klub Sportowy Mazowsze Teresin
96-515 Teresin,
Aleja XX-lecia 32
46 86 13 732
604 226 839
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.