• Utworzono:
  • Odsłony: 2318

Młodzieżowe Mistrzostwa Polski - srebro Justyny Barciak

W dniach od 28 do 29 października 2005 roku w Siedlcach odbyły się Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w zapasach kobiet. Klub nasz na matach Siedlec reprezentowała nasza aktualnie najlepsza zawodniczka - Justyna Barciak. Justyna BarciakJustyna Barciak - studentka drugiego roku Wyższej Szkoły Kultury Fizycznej i Turystyki w Pruszkowie (absolwentka Zespołu Szkół im. Kardynała Tysiąclecia w Teresinie) do swego już bogatego dorobku medalowego dołożyła kolejny medal. W nowej dla siebie kategorii wagowej do 63 kilogramów wywalczyła srebrny medal, uległa jedynie w walce finałowej Arlecie Wałkuskiej z klubu sportowego Dąb Brzeźnica.
W tym roku srebrny kolor bardzo polubił naszą zawodniczkę, to już trzeci srebrny medal zdobyty w tym roku przez Justynę na najważniejszych imprezach - Mistrzostwa Polski Seniorek, Uniwersjada IZMIR 2005Młodzieżowe Mistrzostwa Polski. Serdeczne gratulacje dla naszej zawodniczki i życzenia by w przyszłym roku, polubił ją już na stałe kolor złoty.

Podziękowania dla firmy GREINER PACKAGING - sponsora sekcji zapasów oraz Urzędu Gminy w Teresinie - wspierającego działalność LKS Mazowsze Teresin.

Dane kontaktowe

Ludowy Klub Sportowy Mazowsze Teresin
96-515 Teresin,
Aleja XX-lecia 32
46 86 13 732
604 226 839
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.