• Utworzono:
  • Odsłony: 4018

Mistrzostwa Polski Seniorów - brązowy medal drużyny

W dniach 11-14.09.2003 roku w Żywcu przeprowadzono LXVII Mistrzostwa Polski Seniorów w łucznictwie.

W konkurencji łuków bloczkowych drużyna nazego Klubu w składzie Ryszard Kowalski, Grzegorz Zieleniec i Juliusz Boguta zdobyła brązowy medal. Nasza drużyna przegrała minimalnie jedynie z drużyną klubu Burza Wrocław w stosunku 244 : 248 punktów. Gratulacje dla całej naszej drużyny!

Mniej udany start zanotowała nasza najlepsza i bardzo utytułowana zawodniczka Katarzyna Klata, zajmując 41 miejsce. Na usprawiedliwienie Katarzyny można podać to, iż od początku tego roku nękają ją kontuzje. Ponad to, Katarzyna - zdobywczyni brązowego medalu Igrzysk Olimpijskich, ostatnio poświęca się przede wszystkim pracy trenerskiej z młodzieżą i dziećmi w naszym Klubie.Nie zawsze się wygrywa.

Serdeczne gratulacje dla naszej drużyny panów - z życzeniami, by w przyszłym roku zmienić kolor zdobytego medalu na złoty. A Katarzynie życzę szybkiego powrotu do wysokiej formy i wielu sukcesów w pracy trenerskiej.

Zwycięstwa nie przychodzą łatwo - ale zawsze cieszą.

Dane kontaktowe

Ludowy Klub Sportowy Mazowsze Teresin
96-515 Teresin,
Aleja XX-lecia 32
46 86 13 732
604 226 839
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Mapa dojazdu

Mapa dojazdu do hali GOSiR w Teresinie