A+ A A-

Europejskie eliminacje do YOG

  • Odsłony: 1196

W dniach 21-23 maja 2010 roku w Poznaniu odbyły się Europejskie Eliminacje w zapasach do Pierwszych Letnich Młodzieżowych Igrzysk Olimpijskich - SINGAPÓR 2010. W kategorii wagowej do 63 kilogramów w zapasach w stylu wolnym reprezentował Polskę zawodnik naszego klubu - Rafał Paliński.

Rafał już w pierwszym pojedynku przegrał na punkty z zawodnikiem Rumuńskim i odpadł z dalszej rywalizacji. Nasz zawodnik mógł wygrać tę walkę, gdyż już po kilku sekundach prowadził wysoko na punkty, ale niestety chyba z braku doświadczenia na zawodach tej rangi, popełnił kilka prostych błędów i ostatecznie to on schodził pokonanym z maty. Rafał ostatecznie został sklasyfikowany na 13 miejscu.

Pozostaje życzyć Rafałowi by z kolejnych startów międzynarodowych wracał już zawsze zadowolony.

Podziękowania dla firmy GREINER PACKAGING - sponsora sekcji zapasów oraz Urzędu Gminy w Teresinie - wspierającego działalność LKS Mazowsze Teresin.

Z galerii

Dane kontaktowe

Ludowy Klub Sportowy
Mazowsze Teresin

96-515 Teresin, Aleja XX-lecia 32
46 86 13 732, 604 226 839
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Statystyki strony

Użytkowników:
1
Artykułów:
496
Odsłon artykułów:
5957584

Satystki galerii zdjęć

  • Ilość zdjęć: 7372
  • Ilość albumów: 132
  • Odsłon zdjęć: 3368714

UWAGA! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem